مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

شایانذکر است که هر نوع خرابی و سوختگی در واشر گلویی، منجر به سروصدای اضافی در خودرو میشود و در برخی موارد باع

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شایانذکر است که هر نوع خرابی و سوختگی در واشر گلویی، منجر به سروصدای اضافی در خودرو میشود و در برخی موارد باعث ورود دود به اتاقک سرنشینان خودرو میشود. طراحی ظاهری جنسیس استادانه و زیبا صورت گرفته،شما در تمامی قسمت ها شاهد استفاده از خطوط ملایم و تند تیز هستید.در قسمت جلو این چراغ های خوش فرم است که در اولین نگاه شما را مجذوب می کند.در این قسمت جلوپنجره کوچک،سپر و مه شکن های لوزی شکل درکنار خطوط روی کاپوت طرحی زیبا را خلق کرده است.درقسمت کناری نیز دوخط مجزا یکی از سوی گلگیر جلو و دیگری از سوی بالای چراغ عقب برروی درها نقش بسته که زیبایی خودرو را دوچندان کرده است وعلاوه بر افزایش آئرودینامیک خودرو حالت خاصی بخشیده است.درقسمت عقب شیشه کشیده و چراغ های باریک با طرحی زیبا در کنار باله اسپرت روی درصندوق بار حس اسپرت بودن را دوچندان کرده است.همچنین وجود سراگزوزهای لوزی شکل در دوطرف سپر را نباید فراموش کرد.طراحی ظاهری جنسیس کوپه نسبت به سه رقیب خود بروزتر و بی نقص است،این زیبایی را می توان در لکسوسIS300C ملاحظه کرد.اما جنسیس در این قسمت به راحتی توانسته گوی سبقت را از دیگر رقبا برباید.

بدین معنی که چنانچه بعد از تحویل کالا، متخصص مورد نظر مشتری کالا را از لحاظ اصالت تأیید ننمود، می توانید این قطعه را بدون هیچ هزینه ای مرجوع و یا تعویض نمایید.

برای اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان، این کالا همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. هم چنین این کالا در کوتاه ترین زمان به دست شما می رسد. در واقع هوندا برای رقابت با حریفان هم وطن خودش نیاز به یک موتورسیکلت خاص داشت و به همین خاطر به کمک طراح معروف خود یعنی Shoichiro Irimajiri اقدام به طراحی این موتورسیکلت کرد.

برای رفع این نیاز از شما عزیزانی که قصد خرید "منبع اگزوز سمند" را دارید، مجموعه ی یدک یار امکان مشاوره ی رایگان را نیز فراهم نموده. در فواصل معین و زمانهای که نیاز به روشن بودن دستکاه نمی باشد، اگزاست فن تهویه یا فن سقفی را خاموش نمایید .

البته این به معنی بد بودن سایر برند های موجود نیست و شاید برند هایی با قیمت های مناسب تری همراه با کیفیت مطلوب، پیدا کنید. واشر گلویی اگزوز برای جلوگیری از نشتی دود و همچنین درزگیری مناسب در قسمتهای اگزوز خودرو مورداستفاده قرار میگیرد.

اگزوز در خودرو لوله ای است که از موتور به سمت عقب خودرو کشیده شده است و در این مسیر نیز دو منبع قرار گرفته است. این صدای ماشین به سادگی با اضافه کردن مایع هیدرولیک رفع میشود.

انجام این تغییر در سیستم مکش موتور موجب بهبود حدودی راندمان حجمی موتور میشود و با هزینه ناچیزی قابل اجرا است.

خطوط ۳۰ سانتی، مثل نقطههای سفید از زیر شکم ماشین رد میشود. این صفحه از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار به "خرید منبع اگزوز سمند" LX پرداخته و شما می توانید به راحتی در این صفحه نسبت به تهیه ی این قطعه اقدام کنید.

واشر گلویی اگزوز به دلیل تماس مداوم با دمای بالای حاصل از دود خروجی موتور خودرو، باید از جنس فلز نسوز ساخته شود تا در برابر دمای بالا، مقاومت لازم را داشته باشد. اگر قابل تعمیر باشد آن را تعمیر کنید در غیر این صورت باید تعویض گردد.

وقتی که خودروتان دچار مشکل شده و به مکانیک مراجعه میکنید احتمالا مکانیک پس از بررسی و عیب یابی خودرو، به شما بگوید که قطعاتی از خودرویتان باید تعویض شوند، ممکن است نامهایی چون آلترناتور، پلوس، میل سوپاپ و یا کالیپر به گوش شما بخورد.

آخرین مطالب