مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

پورشـه نیز با مدل پانامرا کـه یک مدل خاص و بسیـار لواست وارد مـیدان شده و رقابت خود را با مرسدس آغاز کرده است

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

پورشـه نیز با مدل پانامرا کـه یک مدل خاص و بسیـار لواست وارد مـیدان شده و رقابت خود را با مرسدس آغاز کرده است. این سیستم با استفاده از دوربینهای بکار رفته درون نواحی مختلف بدنـه و با استفاده از حسگرهای فوق دقیق، راه پیش رو را اسکن کرده و سپس فنرها و سیستم تعلیق را بهصورت خودکار هماهنگ مـیکند و نتیجه کار بـه طرز شگفتانگیزی عالی مـیشود کـه گویی نواقص جاده را کاملاً برطرف مـیسازد.

آنقدر صاف و آرام کـه گویی خودرو ثابت هست و درون هر جادهای بـه راحتی مـیتوانید از مـیز اسنوکر خود درون قسمت عقب استفاده نمایید.

زیرا صندلیهای عقب هم مجهز بـه گرمکن، سردکن و ماساژور بوده و بهصورت زاویـهدار مـیباشند بهعلاوه یک قسمت جای پا نیز تعبیـه شده کـه بهراحتی مـیتوانید یک سواری نرم و گرم را تجربه کنید. حتی درون قسمت عقب نیز، فضا و امکانات بـه وفور یـافت مـیشود و نیـاز نیست بـه حال سرنشینان عقب نگران باشید.

موتورهای دیزلی و بنزینی کممصرف، و نوع جدید S کلاس هیبریدی برقی دیزلی با عملکرد بالا و سازگار با محیطزیست نیز درون دسترس هست که بـه گفته شرکت، هزینـه نگهداری نوع هیبریدی، همانند هزینـه نگهداری یک هاچ بک به منظور خانوادههاست.

توسط روش های عمل و ترکیب طرفداران رسانه حمل و نقل عبارتند از: هدف کلی به حذف دود، مقاوم در برابر حرارت بالا و یا خوردگی، عملکرد ضد انفجار. ترموستات بر دو نوعاند ترموستات تابستانی با حساسیت 70 درجه و زمستانی آن با حساسیت 80 درجه سانتیگراد بوده که برای جلوگیری از عوض شدن حالت موتور به طور ناگهانی باید همیشه در روی موتور بسته باشد که ضمن تنظیم تدریجی حرارت موتور از وارد آمدن صدمه نیز ممانعت میکند.

فلنج منیفولد به لوله هدر اگزوز یک اتصال دیگر است که در آن یک واشر به طور معمول استفاده می شود و اجزاء مانند کاتالیزوری اغلب نیاز به واشر دارند.چوب لباسی اگزوز از سیستم اگزوز در محل طراحی آن پشتیبانی می کند و شاسی را از لرزش موتور محفوظ می دارد.

برای این کار از 4 صفحه چوبی چند لایه و یک صفحه از جنس مواد ضد آتش می توان استفاده کرد، این صفحه ها را باید در یک زاویه خاص، دور موتور برق قرار دهیم و صفحه ضد آتش را درقسمت اگزوز موتور برق قرار می دهیم، فقط نکته ای که باید توجه کرد مطمئن شویم که هوا جریان دارد، تا موتور برق داغ نکند.

این مدل چهار درب پورشـه از تجمل بالایی برخوردار هست که کیفیت مواد بکار رفته درون آن خارقالعاده بوده و نکته جالب درباره این اشرافی این هست که خون برادرانش یعنی 911 و کیمن را درون رگهای خود دارد، کـه این خود گویـای خیلی چیزهاست.

بدنـه خودرو سبکتر از قبل شده و ثبات و فرمان پذیری بسیـار بالایی دارد کـه باعث مـیشود با اعتمادبهنفس کامل درون هر سرعتی فرمان را بچرخانید.

مقامات دولتی انگلستان برای مقابله با وسایل نقلیه ای که صدایی فراتر از حد مجاز دارند، اخیرا تصمیم گرفته اند دوربین های جریمه مجهز به ابزار سنجش سطح صدا را در مناطق شهری نصب کنند. آنالیز حرارتی و بهینه سازی راندمان سیکل ترکیبی اتو- استرلینگ به منظور بازیابی انرژی اتلافی خروجی از اگزوز موتور احتراق داخلی.

آخرین مطالب