ماشین فیلتر اگزوز

سیستم اگزوز خودرو عبارت است از، منیفولد دود، لوله اگزوز، مبدل کاتالیستی، منبع اگزوز (در بعضی از خودرو ها وجود

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سیستم اگزوز خودرو عبارت است از، منیفولد دود، لوله اگزوز، مبدل کاتالیستی، منبع اگزوز (در بعضی از خودرو ها وجود دارد)، و بخش انتهایی اگزوز. علائم افزایش غیرعادی فشار معکوس اگزوز، کاهش توان موتور، مصرف زیاد بنزین و داغ شدن موتور خودروی شماست.

ساختمان و ابعاد سرسیلندر کاملاً تابع نوع سیلندر است و در روی سیلندر قرار گرفته و بین آنها واشر مخصوص نسوز به نام واشر سرسیلندر قرار دارد؛ که از خارج شدن کمپرس و قاطی شدن آب و روغن جلوگیری می کند.

توضيح مشکل: تعويض دنده ها خوب انجام می شود ولی با گاز دادن ، دنده از جا می پرد و به وضعيت خلاص در می آيد.اين مشکل به تدريج بد تر می شود.

آب های وارد شده به این قسمت به دلیل سنگین تر بودن از سوخت در قسمت پایین پیاله نشست می کنند.

خودرو های کاربراتوری این اتفاق اگر در هنگام گاز دادنهای ناگهانی باشد، به احتمال زیاد از تلمبه شتاب کاربراتور است.

اگر رنگ مایع واضح باشد، این بدان معنی است که آب است، درغیر این صورت باید بررسی شود. برای عیب یابی خودرو از روی صدا کافی است در هنگام دور زدن یا پیچیدن، کمی توجه کنید و اگر در این مواقع صدایی شنیدید، احتمالا با مشکل سیستم فرمان روبرو شده اید.

یکی از این شرکت ها، شرکت دمنده است که در سال ۲۰۱۵ میلادی طی تفاهم نامه ای با شرکت S&P به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اسپانیایی جهت توزیع و فروش محصولات آن در ایران انتخاب شد. لذا به نظر بنده باید در این مورد مخصوصا در جاده های خاکی و سنگلاخ با احتیاط بیشتری رانندگی کرد.

ماده 16 ـ هرگاه پلاك، كارت مشخصات يا شناسنامه مالكيت وسيله نقليه مفقود و يا از بين برود مالك يا نماينده قانوني وي مكلف است مراتب را حداكثر ظرف (48) ساعت به واحد شمارهگذاري راهنمايي و رانندگي و يا مراكز مجاز اعلام كند و اقدام به دريافت پلاك جديد، كارت مشخصات يا شناسنامه مالكيت المثني نمايد.

توضيح مشکل: پدال کلاچ را فشار می دهيد و دنده عوض می کنيد ، سرعت موتور زياد می شود ولی سرعت خودرو تغيير نمی کند. توضيح مشکل: پدال کلاچ را فشار می دهيد ولی دنده را نمی توانيد عوض کنيد.سعی نکنيد که با زور دنده را عوض کنيد.

توضيح مشکل: در حين رانندگی، در فرمان احساس لغزش می کنيد که بنظر می رسد از چرخها منتقل می شود. اين صدا هنگاميکه در حالت پارک يا خلاص هستيد شنيده نمی شود و با مدتی رانندگی، اين صدا از بين می رود.