ماشین فیلتر اگزوز

به گوش رسیدن صدایی با فرکانس بالا هنگامی که اقدام به فشردن پدال ترمز می کنید، نشان از رو به پایان بودن عمر لن

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به گوش رسیدن صدایی با فرکانس بالا هنگامی که اقدام به فشردن پدال ترمز می کنید، نشان از رو به پایان بودن عمر لنت هاست. این صدا نمایانگر فرا رسیدن زمان تعویض لنت ها است؛ البته با چک کردن سطح روغن ترمز می توان از این صحت این امر اطمینان بیشتری حاصل نمود.

خوشبختانه این ایراد هزینه و دردسر چندانی به همراه ندارد، پس دلیلی هم برای بی توجهی به آن پذیرفته نیست. پس در این نوع از منبع از طریق سایلنسر و به صورت دستی امکان کاهش صدای خروجی وجود دارد.

می توانید مدت زمانی را به شاگردی نزد یک مکانیک ماهر خودرو بپردازید و از طریق کار عملی بر روی خودرو با مهارت های این شغل آشنا شوید اما باید بگوییم یادگیری به این روش به زمانی طولانی نیاز دارد علاوه بر این شما در این روش با صفر تا صد مکانیک آشنا نخواهید شد.

هیچ گاه شما جنس گارانتیدار و بدون کیفیت را پیدا نمیکنید. اگر از سمت پیشرانه صدای جیغ به گوش می رسد احتمالا مشکل از تسمه دینام یا تسمه مارپیچ است چرا که جنس پلاستیکی آن به مرور کهنه شده و دوامش را از دست می دهد.

شاید هم اتصالات توپی و بازویی (سگدست) چرخ ها و دیگر اتصالات موجود در محورها و شاسی دچار مشکل شده اند! اگر تسمه سفت کن به خوبی تنظیم نشده باشد تسمه به میزان لغزش واصطکاک کافی دست پیدا نکرده و در کارکرد خودرو مشکل به وجود می آورد.

برای تمیز کردن قسمت های استیل و کروم موتور تمیز کننده های آماده وجود دارد. این قطعات مفید در بیشتر موارد دارای صفحاتی فلزی هستند که در اواخر عمرشان و با از بین رفتن پد های اصلی که موجبات اصطکاک و توقف خودرو را فراهم می کنند نمایان می شوند.

بر این اساس پیشرانه عملکرد روانتری داشته و با مقاومت کمتری به انجام وظیفه خود میپردازد. 17 ـ پليس مدرسه: دانشآموز آموزش ديدهاي كه با لباس ويژه و تجهيزات تعيين شده از طرف مسؤولين مدرسه براي عبور ايمن دانشآموزان از عرض سوارهرو راهها مأمور ميگردد.

بهتر است قبل از آن که تسمه در نامناسب ترین زمان ممکن پاره شده و گرفتارتان کند نسبت به تعویضش اقدام کنید.

اگر خودتان در انجام تعمیرات ناتوان بودید حتما به یک تعمیرکار مراجعه کنید. و عناصر(رادیو-امپر چهارگانه-نمایشگر چند منظوره وسط داشبورد- ECU کیسه هوا- ECU گیربکس اتوماتیک- ECU سیستم ABS و COM2000 ) تنها در صورت موجود بودن ACCESS CARD که بصورت محرمانه در اختیار خود مشتری قرار می گیرد قابل استفاده می باشند.

احتمالا فردی که چند دقیقه پیش دزدیده اید و در صندوق عقب حبس کردید در حال خفه شدن است! 21 - توقف در داخل و یا حریم تقاطع ها و راه آهن در فاصله کمتر از 15 متر .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن