ماشین فیلتر اگزوز

ماده 57 ـ قدرت ترمز پائي بايد بقدري باشد كه در راههاي مختلف طبق جدولهاي بينالمللي كه ملاك عمل كار شناسان تصاد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ماده 57 ـ قدرت ترمز پائي بايد بقدري باشد كه در راههاي مختلف طبق جدولهاي بينالمللي كه ملاك عمل كار شناسان تصادفات راهنمائي و رانندگي است بتواند با شتاب معين از ادامه حركت وسيله نقليه جلوگيري نمايد.

ـ به موجب ماده 3 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران مندرج در همين مجموعه، نسخ شده است. در این قسمت تحقیق با موضوع بررسی انواع کاتالیست های اگزوز اتومبیل و روش ساخت آنها به صورت فایل word برای دانلود ارائه شده است.

شستشوی داخلی ماشین. اگر می خواهید بوی سوخت بطور مستقل در کابین از بین برود ، باید آب لیمو و یک قاشق مرباخوری جوش شیرین معمولی را به آب شستشو اضافه کنید. احساس راحتی کنید که با دوستان به سینما یا کافه بروید.

برای تمیز کردن فضای داخلی لکه های بنزین ، سایت Miss Clean استفاده از مواد شوینده با کیفیت و در موارد دشوار را با متخصصان در شستشوی خودرو توصیه می کند. فعلا: در فصل زمستان و شب های سرد، زمانی موتور خاموش است به جهت اینکه هوای خارج سرد و داخل موتور گرم است، هوای داخل موتور به صورت قطرات آب در میاید که پس از روشن کردن موتور در صبح دود سپید رنگی از اگزوز بیرون می شود که سود آب سوزی است و این وضعیت فعلا است اشکالی ندارد و بعد از گرم شدن موتور انقطاع خواهد شد.

برای اینکه توجه شوهرش را برگرداند یا مرد جدیدی پیدا کند. خجالتی نباشید که از تعطیلات خود یا در کنار کودکان در شبکه های اجتماعی عکس بگذارید.

اکنون از شما دعوت میکنیم تا با ما به تماشای این کلیپ ویدیویی(دانلود) بنشینید و نظر خود را در این خصوص برای ما ارسال نمایید. این محفظه باید بسیار تمیز باشد تا استحکام رنگ دچار خدشه نشود. با این حال ، این روش بسیار پر زحمت است و تضمین نمی کند که بو از بین برود.

مدل های اینورتردار با نامهای کیفی یا بیصدا نیز شناخته میشوند و وزن بسیار کمتری نسبت به دیگر موتور برق ها دارند. به طور کلی، خنک کننده اتاق دارای اتاق های داخلی است که منعکس کننده و حذف امواج صوتی بدون کاهش جریان اگزوز؛ خنک کننده توربو دارای چندین لوله سوراخدار برای کاهش صدا و کاهش فشار برگشتن است.

قبل از تلاش برای از بین بردن بوی بنزین از محفظه مسافر ، باید علت آن را از بین ببرید ، و برای این کار - خرابی سیستم سوخت یا نقص عملکرد مهر و موم ها روی درها ، چراغهای جلو و سایر قسمت های خودرو را از بین ببرید.

متخصصان ابزارهای ویژه ای را برای از بین بردن بوی بنزین در کابین و همچنین تمیز کردن لکه های بنزین انتخاب می کنند. اگر بوی تازهای در کابین خودروی شما پخش میشود، احتمالا یکی از قطعات خودرو دچار مشکل شده است.

امکان دارد یکی از شلنگها شل شده و با قسمت داغ موتور برخورد کرده باشد. 2. شستشوی ماشین بسیاری از دارندگان اتومبیل ها همیشه وقت آزاد ندارند ، بنابراین با یک کارواش و تمیز کردن خشک مشکل را حل می کنند.

آخرین مطالب