فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

با همین سوزن و قسمت بالاییش که توی تصویر می بینید میشه میزان مصرف سوخت رو به صورت مقدماتی کاهش یا افزایش داد.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با همین سوزن و قسمت بالاییش که توی تصویر می بینید میشه میزان مصرف سوخت رو به صورت مقدماتی کاهش یا افزایش داد. وقتی میزان خنک کنندگی کاهش می یابد، بدین معناست که کمپرسور AC نیاز به روغن کاری دارد.

اگر با ماشینی که در حال روغن ریزی می باشد، به حرکت خود ادامه دهید، آسیب بیشتری به خودرو وارد می شود و پول بیشتری هم باید برای تعمیر آن هزینه کنید. عدم بومیسازی و عدم سرمایهگذاری این شرکت در طراحی، تحقیق و توسعه منجر گردیده که این خودروسازی همواره مونتاژکننده خودروهای برندهای خارجی و داخلی باشد و صاحب هیچ پلتفرمی با برند خود نباشد.

این یک سناریو خطرناک است و ممکن است منجر به آتش سوزی شود. این بو از طریق لوله AC وارد ماشین می شود.

سپس قسمت انتهایی که شامل نعلبکی ته اگزوز و لوله خروجی است و قبلا به هم مونتاژ شدهاند در قسمت انتهای اگزوز توسط فیکسچر تنظیم شده و به وسیله دستگاه جوش رباتیک سیاو۲ به اگزوز متصل میشود و در انتها، قسمت لوله گلویی که قبلا مونتاژ شده بر روی انباری قرار گرفته و پس از تنظیم توسط جوش سیاو۲ فیکسچر به هم متصل میشوند و محصول آماده شده برای آبکاری ارسال میشود.

اگر روغن موتور شروع به نشت کردن در لوله اگزوز موتور کند، باعث می شود بوی لاستیک سوخته به مشام برسد. تا اینجا با عملکرد اگزوز و وظایف آن آشنا شدید.

بهرهگیری از سیستم مکش هوا و اگزوز جدید برخی از این تغییرات هستند. حال اگر به هر دلیلی این قطعه مهم کارایی خودش را از دست بدهد عملکرد موتور سیکلت را تضعیف میکند و در برخی موارد نیز ممکن است باعث خفه کردن موتور سیکلت شود.

در واقع سازندگان این دست یونیت ها ترجیح میدهند تا از ای سی هایی استفاده کنند که اطلاعات ساخت و استفاده از آنها منحصر به خود آنها باشد . بنده صاحب خودروى دنا مدل ارديبهشت ٩٤ مى باشم.كه در مدت يكسال با كاركرد ١٧٠٠٠ كيلومتر.موتور EF7 شامل مزايا و معايبى ميباشد.از معايب اين موتور ميتوان به صداى غلتك تسمه تايم به هنگام سرد بودن موتور اشاره كرد على الخصوص در مدلهاى جديد كه با چندين بار تعويض توسط نمايندگى مركزى ايران خودرو اين مشكل هم چنان پابرجاست.كه به هنگام سرد بودن خودرو اين صدا قابل تشخيص است از ديگر معايب ميتوان به كم شتابى ماشين على الخصوص در سر بالايى اشاره كرد در واقع موتور در دور موتور پايين بازدهى لازم رو نداره.گيريبكس متاسفانه با موتور همخوانى ندارد!

وقتی محل نشتی را پیدا کردید، هر روغنی که ریخته را پاک کنید و سریعا به متخصص مراجعه کنید. راه حل: موتور را خاموش کنید، ۳۰ دقیقه صبر کنید، و محل روغن ریزی را چک کنید.

واشر منیفولد هوا جک J5 محل اتصال منیفولد هوا به سر سیلندر را درزگیری میکند. بهتر است هر شش ماه یکبار، تسمه محرک ماشین خود را بررسی کنید و مطمئن شوید نیاز به نعویض ندارد. راه حل: تمام اتصالات سیم ها را بررسی کنید تا متوجه شوید کجا ذوب شدگی، شل شدن شیلنگ رخ داده و فیوزها را بررسی کنید تا ببینید کدامیک سوخته است.

وقتی مشکل را شناسایی کردید، فیوز، سیم، کانکتور و اتصالات ایمنی را تعویض کنید. بگذارید از همین اول خیالتان را راحت کنیم که چنین مقایسه ای از بیخ(!) مشکل دارد و این موضوع را خودمان نیز می دانیم، مگر می شود دو خودرویی را با یکدیگر مقایسه کنیم که یکی مجهز به پیشرانه 6 سیلندر 3.8 لیتری باشد و دیگری 4 سیلندر 2 لیتری؟

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن