فروش ماشین سنگزنی شیر اگزوز

طبق معمول در زمان تعویض قطعاتی مثل شمعها و یا باز کردن ورودیهاي هوای موتور، ممکن است جسم خارجی به داخل موتور

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

طبق معمول در زمان تعویض قطعاتی مثل شمعها و یا باز کردن ورودیهاي هوای موتور، ممکن است جسم خارجی به داخل موتور وارد شود که تنها راه خروج ان نیز، باز کردن سر سیلندر موتور است. در اکثر مواقع یشتر هنگامی که موتور خودرو سرد است احتمال خروج دودی متمایل به سفید از اگزوز وجود دارد اما اگر بعد از گرم شدن موتور باز هم دود سفید از اگزوز بیرون آمد ، نشانه نشت آب به داخل محفظه احتراق و تبخیر آن است.دلایل احتمالی دیگر آن ممکن است واسکازین از طریق ماژول خلا وارد مانیفولد ورود هوا شود که باید آن را تعویض نمایید، واشر سر سیلندر مشکل دار است و باید تعویض شود، سر سیلندر تاب برداشته یا ترک خورده است باید کف تراشی شود و در صورت لزوم تعویض گردد، بلوک سیلندر ترک خورده است و بهتر است آن را تعویض نمایید .

کیلومتر شمار را چک کنید. ترکیب بیش از حد سوخت و هوا در داخل محفظه سیلندر است و از نگاهی دیگر بخاطر نداشتن عملکرد نامناسب است که این اتفاق می افتد، برای مثال می توان گفت که فرض کنید میخواهید در جنگل به همراه خانواده آتشی روشن کنید تا با آن کباب لذت بخشی فراهم کنید.

برای اینکار ابتدا باید مقداری چوب جمع آوری کرده و با چوب ها خشک نازک و نحیف و مقداری کمی برگ، آتش اولیه ای را روشن کنید و بعد از آن کافیست مقداری زمان دهید تا چوب های نحیف تر ابتدا آتش گرفته و سپس اندازه و تعداد چوب ها را بعد از اینکه آتش به اندازه کافی قدرت گرفت بالا ببریم در این صورت که میتوانیم از آتش لذت بخش و گرما دهنده ای را تولید کرده و لذت ببریم و از گرمای آن برای پخت و پز و موارد دیگر استفاده کنیم.

فنرهای موجود در کمک فنرها با فشرده شدن، ضربه و تکانه هاي ناشی از ناهمواری هاي سطح جاده را جذب کرده و مانع آسیب رسیدن به بدنه اصلی ماشین میشوند. به راحتی می توان گفت که وختن روغن در داخل محفظه احتراق است .

این مورد اصلیترین سوالی است که در رابطه با سر اگزوز و منبع اگزوز اسپرت در ذهن مخاطبان وجود دارد و جواب آن به چندین عامل مختلف وابسته است. در این شرایط حاکم نیاز به صنعت فرآوری قراضه کاملا احساس شد و کم کم این صنعت به طور کامل شکل گرفت.

با تمام این نکته ها که گفته شد برخی از موتور های برقی با کیفیت بالا در بازار وجود دارند که نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند بعنوان مثال برخی از موتور ها دارای سیستم خنک کننده مایع هستند، بنابراین قطعاً نیاز به توجه بیشتری دارند.

در عين حال براي جلوگيري از تابش خيرهكننده نور به چشم رانندگان ديگر، ميتوان بر حسب مورد از چراغهاي كوچك يا چراغهاي مهشكن استفاده نمود. میتواند این دود بی اهمیتی باشد از طرفی هم بسیار پر اهمیت و در صورت توجه نکردن به آن به راحتی به ماشین شما آسیب می رسد و خرج زیادی روی دست شما بگذارد .

سنسور اکسیژن یکی دیگر از قطعات مهم در کنترل آلایندگی خودروی شما می ­باشد. بعضی وقتها لازم نیست برای اینکه عیب موتور خودرو را پیدا کرد ،دل و روده آن را بیرون بریزید یا از دستگاه جانبی مانند دستگاه دیاگ یا هر دستگاه عیب یاب دیگری استفاده کنید کافی است به نشانه هایی که خودرو خودش به شما نشان میدهد دقت کرده تا در مشکل ماشین خود را پیدا کنید .

با نگاه کردن به دسته موتورها میتوان سلامت آن ها را تشخیص داد. در برخی پیشرانهها، برای باز و بسته شدن دقیق سوپاپها و گرفتن نیروی چرخش میل سوپاپ از میل لنگ از تسمه تایم استفاده میشود ودر بعضی از موتورها نیز از زنجیر تایم که هر کدام مزایا و معایب خاص خودرا دارند.

وقتی جرقه قبل از بالا آمدن پیستون زده شود، پیستون درحین بالا آمدن با نیروی زیاد انفجار درون سیلندر مواجه می شود و این اختلال در زمانبندی باعث ایجاد صدای زیادی میشود. آیا تابحال پشت چراغ قرمز ، صدای وزوز یا گاز خوردن خودرو به گوشتان رسیده است؟

آخرین مطالب