عیب یابی مشکل ماشین / تشخیص ایراد خودرو از طریق رنگ دود اگزوز

ا«اتومبیل به ما تواناییِ جابجایی سریع و آزادی شخصی برای طی مسافت های طولانی در هر زمانی که می خواهیم را می ده

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ا«اتومبیل به ما تواناییِ جابجایی سریع و آزادی شخصی برای طی مسافت های طولانی در هر زمانی که می خواهیم را می دهد. در جوامعی که استفاده از خودرو شخصی فراگیر می شود، رانندگان به ندرت بدون اتومبیل خود جایی می روند.

اما دلایل دیگری هم وجود دارند که ممکن است کم شدن آب رادیاتور خودرو شما به آن وابسته باشد. پیچهای جاده: در صورتی که کمک فنرها در شرایط نامطلوبی قرار داشته باشند در هنگام حرکت در پیچها، خودرو بیش از حد به زمین نزدیک شده در این حالت سیستم تعلیق کاملا تحت فشار قرار میگیرد.

شاید این داستان در ابتدا عجیب به نظر رسد، اما خوب که دقت می کنیم می بینیم که به طور کلی رابطه ای عاطفی بین صاحبان خودرو و وسیله نقلیه شان به وجود می آید، حالا چه رسما با آن ازدواج کنند و چه نکنند.

تا العان کیلومترش 540 تا رفته موقعی ماشینو روشن میکنم بعد از 4 دقیقه از اگزوز آب به صورت قطره ای چکه میکنه و موقعی گاز میدم یکمی بیشتر آب از اگزوز میزنه بیرون.

از این رو تعداد رو به رشدی از مدیران شهری در این زیستگاه های بزرگِ بشری اقداماتی جدید و متفاوت جهت تسهیل تردد شهروندان از طریق دوچرخه سواری، پیاده روی و بهره گیری بیشتر از وسایل عمومی حمل و نقل را آغاز کرده اند.

آزمایشاتی که چهار روز پیش منتشر شده اند، نشان می دهند کودکانی که در مسیر خیابان های شلوغ راه می روند، به دلیل کوتاه تربودن قدشان به هنگام عبور از نزدیک اگزوز خودروها، سه برابر بیشتر از بزرگ سالان در معرض هوای آلوده قرار دارند.

به گزارش خبرنگار خودروکار، اگزوز خودرو به دلیل داشتن طول زیاد بصورت چند تکه ساخته می شود. برای کاهش روغن سوزی خودرو طراحی شده است (و دودی که گاهی اوقات منجر به آن میشود) بدون هیچ گونه تغییری در ساختار موتور.

در فُرم تقاضانامه برای اخذ گواهی ازدواج، وی نام عروس را موستانگ، محل تولد او را دیترویت، نام پدرش را هنری فورد و گروه خونی او را 10-دبلیو-40 (اشاره به نوع روغن موتور) قید کرد. مثل استفاده از اسپری های مخصوص، اما سعی کردم راحت ترین راه را که بر اساس تجربه دوستان بود؛ به شما توصیه کنم.

این روش رو دوستان چاره دانی در نظرات توصیه کردند و خیلی هم راضی بودند و آن هم استفاده از اسپری حشره کش هست. شما اگر با روغن مایع امتحان کردید؛ تجربتون را برای ما در نظرات بنویسد. مشتاق شنیدن نظرات و تجربیات شما هستم.

»، تجربیات مشترک این قشرِ رو به رشد را برای مطالعه عموم به رشته تحریر کشیده است. وقتی موتور خنک شد و عادی شد دماش ; ماشین رو خاموش کنین.