علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

لازم به یادآوری است که اگر موتور بدون هیچ دلیلی سیاه شروع به دود کرد ، لازم است سوخت را جایگزین کنید ، زیرا س

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

لازم به یادآوری است که اگر موتور بدون هیچ دلیلی سیاه شروع به دود کرد ، لازم است سوخت را جایگزین کنید ، زیرا سوخت بی کیفیت ، با محتوای زیاد مواد افزودنی و ناخالصی های نامطلوب ، منجر به تغییر رنگ می شود.

14. گرفتگی اگزوز دود که عمل تخلیه به راحتی صورت نمی گیرد. روغن آب بندی نمودن قطعات را در زمان خراشیده شدن و همچنین در عمل گازبند پیستون کمک نموده و مانع فرار گازها (کمپرس) میشود.

این به آنها اجازه می دهد تا با خیال راحت محور را نصب کنند (بر خلاف بلبرینگ های آستین) ، زیرا سیال پمپ شده قسمت بالای شفت را چرب می کند.پمپاژ همچنین روان کننده کافی روی شافت ، کاهش سر و صدا و افزایش طول عمر را تضمین می کند.

روغن از زمان شروع به کار موتور در معرض اکسیدهشدن و تجزیه حرارتی قرارگرفته و از کیفیت آن کاسته میشود و همچنین مواد افزودنی استاندارد آن نظیر پاککنندهها نیز، مصرف میشوند.

یکی از گزینههایی که تأثیر زیادی بر روی کاهش آلودگی هوا دارد موتور برقی است. این ویژگی برای سر اگزوز بسیار حائز اهمیت است زیرا همیشه در معرض رطوبت هوا و گرمای گازهای خروجی اگزوز قرار دارد. فشار استاتیک با کاهش فاصله بین پره های هیت سینک اهمیت بیشتری پیدا می کند.

اهمیت نسبی فشار استاتیک به میزان محدودیت جریان هوا با هندسه بستگی دارد. هر کدام از انباره ها با توجه به جنس و ابعاد و ویژگی هایش صدای مخصوص به خود را دارد .

دوام بلبرینگ در دماهای بالاتر دوام کمتری دارد زیرا سطوح تماس فرسوده می شوند و روان کننده خشک می شود و در نهایت منجر به خرابی می شود.

البته فورد از این روش در نسخه های اکوبوست پیکاپ معروف خود یعنی F-150 نیز استفاده کرده و هنگام شتابگیری برای جبران صدای زوزه توربو از اسپیکرها صدای غرش یک موتور هشت سیلندر پخش می شود!

نوع یاتاقان مورد استفاده در فن می تواند بر عملکرد و سر و صدای آن تأثیر بگذارد. آنها غالباً از آستین های متخلخل متخلخل برای روانکاری خود استفاده می کنند و نیاز به تعمیر یا تعویض نادر دارند.

از آنجایی که در آن سالها، خودروهای مرسدس بنز به ستاره های اتومبیل رانی آلمان تبدیل شده بودند، مرسدس بنز تصمیم گرفت تا نسخه های قوی تری از سدان های اسپرت خود را روانه بازار کند. دستگاههای برش لیزری ابزار سودآوری برای تبدیل ایدههای خلاقانهی شما، به ایدههای مناسب و درآمدزا هستند.

آخرین مطالب