عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

در صورتی که رنگ انتخابی از نوع مرغوب باشد و همچنین مراحل رنگ کاری نیز به درستی رعایت شوند، رنگ کانوپی حتی در

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در صورتی که رنگ انتخابی از نوع مرغوب باشد و همچنین مراحل رنگ کاری نیز به درستی رعایت شوند، رنگ کانوپی حتی در مناطق مرطوب می تواند بیش از مدت 10 سال بدون آثار خردگی با کیفیت مطلوب بر روی سطح باقی بماند.

برای مثال: در ابتدای مرحله رنگ آمیزی، قطعات بدنه باید به طور کامل شستشو شوند و هر گونه آثار موارد روغنی، گرد و غبار، و یا زنگ آهن باید از سطح قطعات به درستی پاک شوند.

کلیه اتصالات، پیچ و مهره های استفاده شده در بدنه کانوپی باید از نوع ضد زنگ باشند. پیچ هوا میزان نیست. به بیان ساده تر هرچه سطح کانال های ورود و خروجی هوا بزرگتر باشد، سطح عایق بندی صوتی کانوپی نیز کاهش می یابد.

در صورتی که کانوپی دارای منافذ ورودی و خروجی متعدد باشد، این امر سبب می شود که سطح محفوظ کانوپی کاهش یابد و امواج صوتی از منافذ ورودی و خروجی هوا در محیط منتشر شوند. دسته موتورها سبب می شوند تا موتور دستگاه به درستی در جای خود محکم و بدون لرزش نصب شود.

شاسی و کانوپی دستگاه باید به گونه ای مقاوم و مستحکم تولید شود تا به این وسیله از بروز ارتعاشات اضافی در بدنه دستگاه جلوگیری شود. همانطور که می دانیم ژنراتورها به ویژه نوع دیزلی آنها که توان تولید برق بالایی دارند و جهت تامین نیروی برق منابع سه فاز به کار می رود، در هنگام کار صدای زیادی تولید می نماید.

در خودرو جنسیس g80 2018 صندلی های لاکچری چرمی، پوشش سقف میکروفایبر مشکی رنگ، صفحه نمایش بزرگ ۹٫۲ اینچی لمسی رنگی، سیستم صوتی حرفه ای با استفاده از ۱۷ بلندگوی مجزا نیز به کار رفته است و پدال های آلومینیومی، فرمان اسپرت و چیدمان المان های دیگر، به جذابیت این خودرو افزوده است.

در برخی از اوقات خرابی فشنگی آب باعث بالا رفتن درجه آب می شود، اما همیشه اینطور نیست و ممکن است علت بالا رفتن درجه آب خودرو شما، نبودن یا کمبود آب داخل رادیاتور باشد که توصیه می شود سریعا خودرو را متوقف کرده و اقدامات لازم را که در بخش دیگر این مقاله آموزش می دهیم انجام دهید.

این دو گاز در حالت طبیعی با یکدیگر ترکیب نمیشوند اما زمانی که هر دو گاز در دمای بسیار بالا در مجاورت یکدیگر قرار میگیرند، فعال شده و ترکیب میشوند و یکی از منابع تولید این دمای بالا، محفظه احتراق موتور خودرو است اما این دو گاز از کجا وارد محفظه احتراق میشوند و آیا میتوان جلوی ورود آنها را گرفت؟

کانکس سایلنت ژنراتور یکی از انواع کانکس های پرکاربرد است که همانطور که از اسم آنها مشخص است کمترین میزان آلودگی صوتی را تولید می نماید و جهت صداگیری دیزل ها و ژنراتورهای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرند.استفاده از این نوع کانکس ها علاوه بر اینکه باعث جلوگیری انتقال صدا به داخل سازه می شود بلکه می تواند از این نوع کابین در برابر بارش برف، باران یخ زدگی در فصل زمستان محافظت نماید.

موتور دستگاه دیزل، مانند سایر موتورهای درون سوز در هنگام کار حرارت قابل ملاحظه ای را تولید می نماید. هنگاميکه سعی می کنيد تا با سرعت يکنواخت حرکت کنيد، موتور جهش می کند و بد کار می کند. استارت نخوردن درست موتور سیکلت: ایجاد جرقههای بد و استارت نخوردن درست موتور، میتواند به علت خرابی شمعها باشد، که این امر نشاندهنده زمان تعویض آنها است.

آخرین مطالب