عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

تنظیم و یا تعویض این قطعه منجر به حذف صدای ان میشود. بنزین اگر به بخش های مختلف یا عناصر محفظه مسافر رسیده با

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

تنظیم و یا تعویض این قطعه منجر به حذف صدای ان میشود. بنزین اگر به بخش های مختلف یا عناصر محفظه مسافر رسیده باشد ، حذف آن بسیار دشوار است. تمام دلایل فوق بوی بنزین در محفظه مسافر در درجه اول مربوط به وسایل نقلیه داخلی خارجی یا مدرن است.

۵- پس از چسباندن پچ با اپوکسی روی قسمت نشتی، تمام پچ و لبه های آن را نیز با اپوکسی پوشش دهید.

اما در خودروهای امروزی، دود مسیر نسبتا طولانی و پر پیج و خمی را طی می کند که صدا به نحوی در آن خفه می شود اما اگر این پیچ و خم بیش از حد باشد ممکن است موجب برگشت دود به داخل و موجب خفه شدن موتور و کاهش قدرت موتور شود.

نمایندگان قدیمی صنعت خودروهای داخلی اغلب دارای چنین مضراتی مانند سیستم تهویه ضعیف هستند. موضوعی که مطرح است این است که این کانوپی ها به جهت تهویه فضای اطراف موتور جهت جلوگیری از گرم شدن آن دارای فضاهایی برای ورود و خروج هوا نیز هستند.

پوشش و فرش ، در صورت لکه های بنزین بر روی آنها یافت می شود ، باید فوراً تعویض شوند ، زیرا مایع قابل اشتعال آنها را قابل اشتعال می کند ، و بنابراین آنها را برای زندگی و سلامتی انسان خطرناک می کند.

است. این خودرو همانند رقیبش از سطح ایمنی قابل توجهی برخوردار شده است و همانند آن، با پشت سر گذاشتن چندین تست، موفق به دریافت پنج ستاره ایمنی کامل از سازمان یورو شده است.

این قطعه در انواع مختلفی تولید می شود و با توجه به نوع خودرو و مصرف سوخت، بر روی آن نصب می شود . شروع به کار موتور در چنین اتومبیل کاملاً ممنوع است و سعی کنید به تنهایی به ایستگاه خدمات برسید - هر جرقه ای می تواند باعث آتش سوزی یا انفجار شود ، که مخصوصاً در خیابان های شهر با تعداد زیادی از کاربران جاده ایجاد شده است.

اگر علت بوی خاص نشت سوخت در کابین نیست و بوی بنزین با ویندوز باز هنوز قوی و ثابت است ، توصیه می شود در صورت عدم توانایی تشخیص نقص به تنهایی ، با یک متخصص مشورت کنید. جزئیات پیشرانه هنوز مشخص نیست و ما از میزان به روزرسانیهای داخلی به مدل با عملکرد بالا اطلاع نداریم، اگرچه انتظار ارتقاء داخلی قابل توجهی نداریم.

معاینات پیشگیرانه مداوم می تواند بطور پیشگیرانه اکثر مشکلات را برطرف کند ، تصحیح آن در آینده به هزینه قابل توجهی از بودجه و پول شخصی نیاز دارد. شاید این مسئله این سوال را حل کند - چطور می توانید از بوی بنزین موجود در اتومبیل خلاص شوید.

اگر شما با سرعت ۱۰۰ کيلومتر هم با اين خودرو در پيچ ها حرکت کنيد لحظه اي کنترل فرمان و خودرو را از دست نخواهيد داد، البته سرنشينان عقب اين خودرو قطعا مثل شما لذت نخواهند برد.

آخرین مطالب