صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

فقط می توانیم بگوییم که ممکن است به زودی به عقب خودرو با حروف RS نگاه کنید. فقط نگاهش کن او به ما می گوید که

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

فقط می توانیم بگوییم که ممکن است به زودی به عقب خودرو با حروف RS نگاه کنید. فقط نگاهش کن او به ما می گوید که ممکن است این هوشمندترین کار نباشد - نگاه کردن به چراغ راهنمایی در جهت راننده چنین مگان زشت است.

نه ، ما فکر نمی کنیم او قصد دارد شما را مورد ضرب و شتم قرار دهد یا چیزهای مشابه. لرزش شدید موتور سیکلت موضوعی است که به سادگی رفع نمی شود. لکسوس LS با خطوط نرم و سیال روی بدنه و طراحی به نسبت قدیمی در بازار سدانهای لوکس موجود است.

نکته دیگر رانندگی نرم و کاملا آرام این خودرو با فرمانی سنگین روی جاده است. استفاده از کمک فنر های آن هرچند شاید خیلی در ظاهر کارا نباشد اما در رانندگی های طولانی مدت و یا در شوک های ناشی از دس اندازهای سطح خیابان ها جلوی هر گونه ضربه یکباره به ستون فقرات راننده را خواهد گرفت.

در حقیقت مهندسان لکسس برای این مدل روح یک سدان لوکس نیمه اسپرت را تعریف کردهاند که گرچه نرم و سنگین حرکت میکند اما صدای غرش اگزوز لکسوس LS و موتور آن در هنگام تخته گاز رفتن این آرامش را بر هم میزند.

توسعه LS در سال 1983 به عنوان پروژه F1، نام کد برای یک سدان آغاز شد. در میان شرکتهای خودروسازی جهان هم، شرکت میتسوبیشی جزو یکی از برترین خودروسازان در این سگمنت به شمار میرود که با تولید مدل لنسر، یک خودروی لوکس و خانوادگی ولی در عین حال اسپرت را ارائه کرده که اغلب شرکتهای خودروسازی در گردآوری این فاکتورها در کنار یکدیگر ناکام ماندهاند.

برای عمل پاکسازی کافی است محلول را روی باک مخزنی که سوخت در آن ذخیره می شود نصب کنید. اگر به بازار آزاد برویم متوجه می شویم که هم اکنون مدل های 2010 تا 2012 باکستر وجود دارد که قیمت آنها بین 250 تا 310 میلیون تومان است.

درست است که هزینه های نگهداری باکستر کمی بالا است ولی لذت رانندگی، هندلینگ فوق العاده و موتور قدرتمند آن چنان است که شاید خودرو دوستانی مثل من حاضر باشند تمامی هزینه ها را به جان بخرند و در عوض یک آلمانی دو درب با موتور باکسر پورشه را سوار شوند.

در رنو ، کمی صبر می کردیم تا تیزترین نسخه را دریافت کنیم. نسخه ی داخلی بازار LS 400 و LS 430 که به عنوان تویوتا Celsior شناخته شده اند در ژاپن فروخته شد تا مارک لوکس در سال 2006 معرفی شد.

اولین مدل توسعه یافته Lexus، LS 400 در ژانویه 1989 به بازار معرفی شد در نسل دوم که اولین بار در نوامبر 1994 عرضه شد LS 430 در ژانویه 2000 و سری LS 460 / LS 460 L در سال 2006 آغاز شد.

اولین RS بهبود یافته قبلاً برچسب Trophy داشت ، سپس ، در نتیجه همکاری با تیم F1 ، مدل Red Bull Racing هدایت را بر عهده گرفت و اکنون آنها به نام اصلی خود بازگشتند.