صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

مدیران شرکت فستوس با هدف حمایت از جوانان ایرانی با بستن قرارداد های سالیانه و در اختیار گذاشتن دوچرخه های به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مدیران شرکت فستوس با هدف حمایت از جوانان ایرانی با بستن قرارداد های سالیانه و در اختیار گذاشتن دوچرخه های به روز و تجهیزات حرفه ای و مطرح دنیا که هم اکنون به همت این شرکت برای استفاده کلیه علاقمندان به رشته دوچرخه سواری فراهم است، هیچ دغدغه ای برای تمرینات و رسیدن به قله های قهرمانی ندارد و با تلاش و جدیت هر چه تمام برای پرورش قهرمانان این مرز و بوم تلاش می کند.

گروه فستوس از همان ابتدا با عنایت به این موضوع همه ی تلاش خود را جهت برطرف کردن این مشکلات به کار گرفت و با ارتباطات بین المللی خود و حمایت از فدراسیون و ورزشکاران تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ، هم اکنون به عنوان تنها حامی رسمی تیم ملی و فدراسیون دوچرخه سواری ایران شناخته شده و افتخار حمایت از ورزشکاران مستعد کشورمان را دارد.

همه این عوامل و فعالیت ها موجب پرورش و رشد استعداد های بسیاری در سراسر کشور گردیده و با گسترش این رشته ظرفیت های بسیاری از لحاظ ورزشی و همچنین اقتصادی جهت رشد و اعطلای کشور عزیزمان ایران ایجاد شده است.

به گفته این فعال صنعتی ممکن است وقتی این کاتالیست برداشته و سنسور از دور خارج شود، سیستم تنظیم هوای ورودی به موتور به هم خورده و سوخت متناسب با دور موتور خودرو نسوزد و احتراق به صورت ناقص انجام شود؛ بنابراین علاوه براین که آلایندگی موتور بالا میرود، به دلیل احتراق ناقصی که انجام میشود، قطعات موتور نیز دچار فرسایش میشوند.

با این وجود، علی رغم رشد مناسب تولید فولاد طی سال های اخیر، به دلیل توسعه محدود زیرساخت های حمل و نقل جاده ای، ریلی و دریایی و نیز تحریم ها و محدودیت های ناشی از صادرات مواد معدنی و محصولات فولادی، عملا دستیابی به اهداف چشم انداز، دور از دسترس است و همگی این موارد، از جمله موانع مهم توسعه اقتصادی کشور در قالب صادرات فولاد و زیرساخت های حمل و نقل به شمار می رود.

این شرکت برای نخستین بار اسپانسر مسابقات موتور ریس در کشور شد تا مسابقاتی که تا قبل از ورود این گروه تجاری ، در نهایت با اهدای یک جام ساده اتمام می یافت ، به مسابقاتی نیمه حرفه ای تبدیل شود و در پایان از ورزشکاران برتر ، با اهدای تجهیزات گران قیمت خارجی و همچنین جوایز نقدی تجلیل شود.

دوچرخه (به انگلیسی: Bicycle) یک وسیله نقلیهٔ پدالی است که با نیروی انسان حرکت میکند. از اگزوز وسایل نقلیه موتوری، مخزن پرفشار اتش خاموش کن در خودروها و اماکن مختلف جایگزین کپسول های آتش خاموش کن با استفاده از محصولات احتراق (دود اگزوزها) و دستگاه تمام مکانیکی بدن سازی برای حرکات شنوسوئدی و سیم کش قایقی از جمله اختراعات می باشد.

یعنی وقتی کلید فشار میدین رله قطع کن به کار میوفته و برق اصلی کویل ماشین قطع میکنه تا 4 تا شمع جرقه نزنن و اون 2تا رله هم به کار میوفتن برق نویز ماشینو قطع میکنن و به کویل اگزوز میدن و شمع داخل اگزوز جرقه میزنه وگازی که در اثر نسوخته شدن بنزی در سیلند به وجود میادو آتیش میگیره که حاصلش میشه یه آتیش ابی رن خوشگل بعضی ها فکر میکنن وقتی کلیدو میزننو شمع ها جرقه نمیزنن بنزین خام به صورت روان تا سر اگزوز میاد بعد آتیش میگیره !

حالا میرسیم به ساختن رله اصلی هر رله 5 پایه داره 2 تاشون برق خود رله هست 3 تای دیگه یکی برق مشترک . به طور کلی، در مبدل های کاتالیستی بسته به نوع مبدل، یکی از واکنش های دو مرحله ای یا سه مرحله ای انجام می شود که در ادامه به توضیح هر کدام از آن ها می پردازیم.

یکی از شایع ترین عوامل آب و روغن قاطی کردن به سوختن واشر سر سیلندر مربوط میشود. در صورتی که شمع های خودرو عمر مفیدسان تمام شده باشد و یا معیوب باشند صدای پت پت از اگزوز شنیده میشود.

آخرین مطالب