حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

عوامل ناشی از این اتفاق میتواند مربوط به داخل کابین یا قطعات خودرو باشد که باعث بهوجود آمدن سر و صداهای بعضا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

عوامل ناشی از این اتفاق میتواند مربوط به داخل کابین یا قطعات خودرو باشد که باعث بهوجود آمدن سر و صداهای بعضا ناهنجار در داخل کابین میشود.

سلام اگه دوس دارید موتورتون اگزوزش صدای ناز وگوش خراشی داشته باشه که صداش تک باشه باید اگزوز گالکسی یا بی نام براش بخرید. انبساط حاصل شده باعث ساییدگی سطح استکانی سوپاپ شده و برای جلوگیری از این مشکل باید هرچند وقت یکبار اتومبیل فیلر گیری شود .

این بدان معناست که در داخل لوله ها نباید هیچ تغییر ناگهانی در سطح مقطع ، گوشه های بیرون زده از داخل و عناصر اتصال ایجاد شود.

در ایران استفاده از اين قطعه برای خودروهاي ساخت داخل از نيمه دوم سال 1381 از سوی سازمان حفاظت محیط زیست اجباری شده است و بر اساس طرح جامع کاهش آلودگی هوا، آزمون صحت کاتالیست در معاینات فنی خودروها به منظور صدور برگه و بر چسب معاینه فنی از ابتدای سال 1391 اجباری می باشد.

اما روغن موتور پارانوکس به دلیل استفاده از فناوری سبز A9 ، با محیط زیست سازگار است. این ویژگی به دلیل بهرهمند بودن محصولات پارانوکس از فناوری A9 میباشد و نتایج آن با یک مقایسه گذرا نیز قابل مشاهده است.

در واقع افراد با استفاده از روغن موتور پارانوکس تا حد زیادی نیاز به صرف هزینه برای خودرو را کاهش میدهند. همین کار را نیز اویل پمپ در خصوص روغن انجام میدهد. با توجه به اینکه روغن موتور پارانوکس خاصیت روانکاری فوق العادهای دارد، صدای کارکرد موتور را به حداقل میرساند.

زیرا تولید گازهای سمی توسط موتور خودرو را به حداقل میرساند و برای محیط زیست بسیار مناسب تلقی میشود. موتور خودروها برخی گازهای سمی و مضر برای محیط زیست تولید میکنند و با وجود میلیونها خودرو در سرتاسر کشور، این موضوع میتواند موجب نابودی زندگی هزاران موجود زنده در طبیعت شود.

به نوعی میتوان گفت روغن موتور پارانوکس یک دوپینگ برای خودروها است که باعث جوانسازی مجدد آن میشود. این اتفاق منجر به کاهش استهلاک، کاهش آلودگی صوتی و کاهش مصرف سوخت در خودرو میشود. لولههای رابط اگزوز: از این لوله ­ها به عنوان رابط میان منبع، منیفولد دود و سر اگزوز استفاده می­شود.

این خاصیت باعث شده اصطکاک میان قطعات و اجزای مختلف موتور خودرو کاهش بیابد و کارکرد آن بسیار روانتر باشد. در نتیجه، میتوانید حتی در خودروهای بسیار قدیمی نیز از محصولات پارانوکس استفاده کنید.

روغن موتور پارانوکس خاصیت روانکاری بسیار پیشرفته و کم نظیری دارد. محصولات شیلنگ فلزی شامل شیلنگ روغن و مکش ، شیلنگ بخار ، شیلنگ سندبلاست ، شلنگ مکش اسیدی و قلیایی ، شیلنگ خوراکی ، شیلنگ دمنده اکسیژن و انواع شیلنگ های مخصوص شکل می باشد.این در صنایع ماشین آلات ، شیمیایی ، نفت ، متالورژی ، صنایع غذایی و سایر کاربردهای گسترده ای دارد.

آخرین مطالب