صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

با چنین رویه ای، شتاب گیری با حداقل هرزگردی ممکن شده و نیاز به انتقال نیرو به چرخهای عقب نیز از بین میرود. دم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با چنین رویه ای، شتاب گیری با حداقل هرزگردی ممکن شده و نیاز به انتقال نیرو به چرخهای عقب نیز از بین میرود. دمی گلگیر عقب CRM 250 و موتورهای دیگر دمی روغن شاسی دمیWR200 دمی انجین طلا اگزوز دو صدا فروش اگزوز دو صدا اگزوزدوصدادردومدل کوتاه وبلندموجوداست.

دسته موتورهای تعبیه شده بر روی شاسی باید کاملا مرغوب باشند. نخستین گروه تولیدات این شرکت، اتوبوسهای معروف به «الپی» بودند که شاسی آنها از آلمان وارد میشد. یکی از مزایای کاتالیست برای خودرو کنترل هوای وارد شده به خودرو می باشد که با خروج کاتالیزور، هوای ورودی از کنترل خارج می ­شود.

در واقع مدلهای مختلف این پیشرانه از نسل نخست در سال ۱۹۸۴ تا آخرین نمونههای نسل پنجم که تا سال ۲۰۰۷ تولید میشدند، در حالت اتمسفریک (بدون توربو یا سوپرشارژر) قدرتی از ۱۳۵ تا ۲۱۰ اسب بخار را ارائه میدادند.

صندلیهای تو گود مسابقهای در اصلاح انگلیسی (Bucket seat) یا سطلی خوانده میشوند،چرا که حالت نشتسن بر روی آن ها، آنچنان است که گویی درون سطلی گیر افتاده باشید.

به یاد داشته باشید که وجود مشکل در سیستم احتراق، منجر به بالا رفتن دور موتور و بروز مشکلاتی در شمعها و وایرهای متصل به آن شده که ریپ زدن خودرو را باعث میگردد. البته شاید بخش لذت بخش کار با رسیدن به اولین سرعت گیر عظیم الجثه و غیر استاندارد کمرنگ شود، چرا که چنین پدیده آزار دهندهای، اساسا با ارتفاع پایین این ژاپنی خشمگین هم خوانی ندارد و گذشتن از آن به معنای تحمل ناله گوشخراش ناشی از کشیده شدن کف خودرو به سرعت گیر خواهد بود.

اگر طریقه روشن کردن موتور آن را ندانید باید خیلی زحمت بکشید تا روشن شود. با روشن شدن پیشرانه، میتوان آوای گذر هوا از مسیر پیشرانه تا اگزوز را با بهترین کیفیت لمس کرد.

با این وجود در صورت یافتن مسیر مناسب، اینبار قدرت پیشرانه است که نقش اصلی در نمایش لذت و هیجان را بر عهده میگیرد. در منیفولد اگزوز این لوله ها فقط در همان ابتدای مسیر مجزا هستند و گازها پس از طی کردن مسیری کوتاه به collector می رسند و همین مسئله علت ایجاد فشار برگشتی (Back Pressure) است، که در مقابل خروج گازهای ناشی از احتراق، مقاومت می کند.

اين سنسورها به طور مداوم نسبت هوا / سوخت موجود در گازهای خروجی را اندازه گيری می کنند و سيستم مديريت موتور را آگاه می کنند که آيا دستگاه کار می کند يا خير. نه تنها کیت حرفهای تعلیق و مجموعه چرخ تشکیل شده از لاستیکهای میشلن و رینگهای حرفهای مینی لایت، باعث کاهش ارتفاع شده اند،بلکه ارتفاع این صندلیهای سطلی نیز آنچنان پایین است که ورود و خروج به خودرو چندان به آسانی صورت نمی گیرد.

کارتست یک تیم تولید محتوا در حوزه تست و بررسی انواع اتومبیل است که با تلاش جمعی از مهندسان و متخصصان فنی ، نویسندگان مورد اعتماد و به دور از تعصب برند، عکاسان خودرویی برتر کشور و علاقه مندان حوزه خودرو شکل گرفته است.

همانطور که در بالا اشاره شد، سوخت لازم موتورها در تانکر خارجی قرار دارد. محیط کارخانه به علت انسجام انواع جوشکاری دارای دود با بوی نامطبوع می شود، که باید هواکش ها تخلیه شود و تهیه ی هوا در این محیط بسیار لازم است - در بسیاری از جیگ ها، علاوه بر جیگ دستی از جیگ های بادی و پنوماتیکی با قدرت 10 بار استفاده می شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن