صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

اتصال گيربکس از تنظيم خارج شده است و يا خراب شده است. توضيح مشکل: هنگاميکه موتور گرم است و دنده را عوض می کني

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اتصال گيربکس از تنظيم خارج شده است و يا خراب شده است. توضيح مشکل: هنگاميکه موتور گرم است و دنده را عوض می کنيد، احساس برخورد آهن در گيربکس می کنيد.

توضيح مشکل: با گاز ندادن، دنده اتوماتيک خودرو شما معکوس های ناگهانی می دهد و روان کار نمی کند. واکنشگر كاتاليستی خودرو داراي يك حسگر اكسيژن است كه تنظیم کننده نسبت هوا به سوخت براي احتراق کامل در موتور می باشد.

در وسايل نقليهاي كه كمكترمز و يا ترمز موتور پيشبيني شده است، اين گونه ترمزها بايد در فاصله مناسبي حتي در صورت پاييبودن بتواند سرعت وسيله نقليه را به هر صورتي كه بارگيري يا مسافرگيري شده باشد كاهش داده و در نهايت متوقف سازد.

اگر هيچ قطره اي نريخت بايد روش بعدي كه ميگم رو به كار ببريد، ،،،،،،،وقتی آب تبخیر میشه حجمش حدود هزار برابر میشه پس فك نكنم مشکل هواگیری باعث كاهش هر روزه آب رادياتور بشه .

پس از این رو از شما دعوت میکنم که اگر به این بازی علاقه دارید، تا پایان مطلب ” نقد و بررسی بازی grand theft auto V ” همراه تیم فنی رایانه کمک باشید.

اولین مبدل کاتالیزوری مدتی بعد در اواسط دهه 1970 معرفی شد و از آن تاریخ به بعد در موتور خودروها مورد استفاده قرار گرفت. ۷ - سیستم اگزوز و منبع آن در بعضی از نمونهها دارای لرزش و صدا بود.

وی در پاسخ به این سوال که کدام یک از خودروهای داخلی با برداشتن کاتالیست کانورتور آسیب بیشتری میبینند؟ در بعضی از نمونهها فاصلهای بین شیشه عقب و لبه بالایی صندوق عقب وجود نداشت درصورتیکه در برخی دیگر این فاصله حدود یک سانتیمتر بود.

اولین چیز که باید درباره طراحی کلی اتاق و بطور خاص شیشه عقب بگوئیم؛ دید محدود راننده به علت شیب زیاد شیشه عقب و همچنین قرارگیری جزئیات اتاق مانند صندلی ها در مسیر دید، است که این وضعیت را به یک امتیاز منفی برای اکس6 تبدیل کرده است و در نسل های قبل نیز منتقدان بسیار به این مورد پرداخته اند.

متأسفانه در مونتاژ این اتومبیل در ایران دقت کافی به کار نمیرود. ۹ - در انتخاب رنگ داخل و خارج اتومبیل اغلب سلیقهای به کار نبرده بودند.

ماده 101 ـ در محلهايي كه عبور و مرور به وسيله چراغ راهنمايي و رانندگي كنترل ميشود، رنگهاي زير براي مقاصدي كه معين شده است بهكار ميرود: الف ـ چراغ سبز براي حركت ـ رانندگان وسايل نقليهاي كه با چراغ سبز روبرو ميشوند حق عبور يا گردش دارند مگر آنكه گردش به وسيله علامت ديگري ممنوع شده باشد.

آخرین مطالب