دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

دلیل شانزدهم : دقت داشته باشید که چیزی جلوی رادیاتورهای آب و کولر را مسدود نکرده باشد. برای اینکه بدانید آیا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

دلیل شانزدهم : دقت داشته باشید که چیزی جلوی رادیاتورهای آب و کولر را مسدود نکرده باشد. برای اینکه بدانید آیا علت بوی بنزینی که هنگام رانندگی داخل اتاق ماشین استشمام میشود ، نشتی بنزین است یا خیر ، اولین چیزی که باید بررسی کنید لکه های بنزین زیر خودرو است.

باید توجه داشته باشید که همه تغییرات سیستم اگزوز روی موتور تأثیر می گذارد. درصد زیادی از خرابی اگزوز شامل پارگی، شکستگی و یا سوراخ شدگی در آن می باشد. ضمن اینکه در کتاب های فنی مصور به راحتی میتوانید با انواع و اقسام حالت های گوناگون و اشکال مختلف آن اشنا شوید، ور برای درک بهتر تصاویر آن این چند خط سیاه مشق بنده را با آن منطبق کنید.

ممکن است مهر و موم یا واشر درپوش باک بنزین خراب شده باشد که باعث شل شدن و یا نیمه باز ماندن آن شود ، در صورت تشخیص قطعی مشکل در درب باک بنزین میتوانید به سادگی با تعویض آن مشکل را رفع کنید.

۱۳-خام سوزیه موتور در دور آ رام باعث کربونیزه شدن سر شمع میشود که با پایین آوردن کیفیت جرقه زنی شمع در دور های بالا به شدت موتور را دچار خام سوزی میکند. نشتی بنزین علاوه بر اینکه باعث افزایش مصرف سوخت و هزینه های ناشی از آن میشود ، احتمال آتش سوزی در شرایط و به علت های مختلف را بوجود می آورد.

البته، آنچه که در بالا توضیح داده شد تنها گزینه ای برای ساخت صدا خفه کن و پارتیشن های آنها نیست. با این تفاسیر، شتاب مدل ZL1 با قیمت پایه ای در حدود 65000 دلار (در حدود 1.1 میلیارد تومان) در حد و اندازه نمونه هایی مانند مرسدس بنز AMG GT با قیمت پایه ای در حدود 165000 دلار (در حدود 2.7 میلیارد تومان)، آستون مارتین DBS Superleggera با قیمت پایه ای در حدود 310000 دلار (در حدود 5.1 میلیارد تومان) و تنها 1 ثانیه بیشتر از ابرخودروی بوگاتی شیرون با قیمت پایه 3 میلیون دلار (50 میلیارد تومان) دارد.

در کل نگهداری از خودرو در تابستان اصول خود را دارد. معمولا در فصول گرم سال بنزین گاز بیشتری از خود تولید میکند و امکان هواگیری باک بیشتر است. نینجا 250 سری جدید از یک انجین دو سیلندر فول انژکتور نسل جدید استفاده میکند.

شاید این هم یکی از دلایلی باشد که پورشه از چنین اگزوزهایی استفاده کرده است. لطفا مطمئن شوید که شما را انتخاب کرده اند حق لغزش در کلوچه.

2. دیزل ژنراتور یا ژنراتور گاز سوز شما در محیط سر پوشیده قرار گرفته یا در محیط باز ؟ اما توقع نداشته باشید صرفأ با خواندن این مطالب یا مطالبی نظیر اینها پی به ایرادات ماشینتان ببرید اما این حداقل ها کمک خوبی میتواند برای شما باشد .

مدتی است که شایعات و خبرهایی در رابطه با واردات موتورسیکلت های انژکتوری به بازار را شنیده ایم. اگر لکه های تازه بنزین مشاهده کردید آنوقت همه چیز مشخص میشود.

در برخی از طرح های سوخت رسانی، فیلتر اولیه سوخت قبل از پمپ اولیه و در مسیر مکشی آن قرار دارد و فیلتر ثانویه بعد از پمپ اولیه قرار می گیرد.

آخرین مطالب