دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

این ماده از آلیاژ سبک با استفاده از فرآیند ریخته گری منحصر به فرد Coscast ساخته شده و همراه خود آورده شده است

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این ماده از آلیاژ سبک با استفاده از فرآیند ریخته گری منحصر به فرد Coscast ساخته شده و همراه خود آورده شده است میل بادامک دوتایی و چهار سوپاپ در هر سیلندر، به معنی 16 دریچه در کل که "بزرگترین دریچه ای است که می تواند عملاً در محفظه احتراق جای گیرد".

در اصلاح جاده ، موتور 16 سوپاپ 2.3 L حداکثر توان خروجی 185 اسب بخار (138 کیلووات) در 6200 دور در دقیقه و 174 پوند (236 نیوتن متر) در 4500 دور در دقیقه تولید کرد.

موتور Cosworth بر اساس M102 چهار سیلندر 2.3 لیتری 8 سوپاپ با قدرت 136 اسب بخار (101 کیلووات ؛ 138 اسب بخار) ، قبلاً در کلاس 190 و E نصب شده است.

2.3 LE فقط در زمرد سبز ارائه شد در حالی که 2.6 فقط در رنگ مشکی ارائه شد. بزرگ 2.5ل موتور در سال 1988 جایگزین 2.3 L شد زنجیره های زمان بندی برای رفع زنجیرهای ساده به راحتی در موتورهای 2.3 اولیه ، و افزایش پیک خروجی 17 اسب بخار (13 کیلووات) با کمی افزایش گشتاور.

نسخه جاده ای موتور با کاهش اندازه پورت ورودی و اگزوز ، پروفیل های مختلف میل بادامک ، عدم تنظیمات مخزن خشک و بوش K-jetronic جایگزین تزریق سوخت ویژه Kugelfischer پیکربندی شد.

لذا یک لوله اگزوز قابل انعطاف در خروجی اگزوز دستگاه مولد الزامی است. 190 LE فقط در سه رنگ در دسترس بود.

LE به ویژگی های اضافی مجهز شده بود که گزینه های دیگر مدل ها بود و تنها با موتور 1.8 یا 2.0 لیتری در دسترس بود. هیچ گزینه دیگری از کارخانه به اتومبیل های LE اضافه نمی شود - اگرچه برخی از آنها به موارد نصب شده توسط فروشنده دیگر مجهز بودند.

این موتورها در تجسم های نهایی خود ، تا 350 اسب بخار (261 کیلووات) با سرعت مسابقه تولید می کنند. این در حالی است که معمولا در واقعیت این طور نیست و کاتالیستها خیلی زودتر از آنچه باید از کار میافتند.

در این وضعیت به منظور جلوگیری از آسیب بیشتر، تا رفع مشکل باید از استارتزدن بیهوده موتور پرهیز نمود. اتومبیلرانی که در این مسابقات قهرمانی می کردند باید بر اساس یک مدل جاده ای ساخته می شد. بهترین نوع این سازههای پیش ساخته نیز از ساندویچ پانل تولید شده و به جهت استفاده از عایقهای صداگیر قوی مانند پلی اورتان، در این سازهها بخوبی مشکل صدای بلند ژنراتورها حل خواهد شد.

هر دو مدل 1.8 و 2.0 لیتری مجهز به سانروف استاندارد شیب برقی و کشویی استیل ، چهار شیشه برقی ، هوای برقی ، رینگ های آلیاژی 8 سوراخ ، پخش کننده کاست رادیو / کاست Blaupunkt Verona CR43 و تر و تمیز چوب گردو (در مقابل چوب Zebrano) نسخه 2.0 لیتری علاوه بر آن دارای پشتی و پشتی نیز بود.

آخرین مطالب