دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

14.بررسي پاسخ هاي استعلام توسط مدير سازمان با هماهنگي مسئول تداركات خارج و ارجاع كليه پيشنهادات به وي جهت تنظ

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

14.بررسي پاسخ هاي استعلام توسط مدير سازمان با هماهنگي مسئول تداركات خارج و ارجاع كليه پيشنهادات به وي جهت تنظيم جدول مقايسه. پیش از هر چیز چراغهای دوقلوی جلو از فرم قبلی خود خارج شده و دو چراغ LED مدرن تا حدی خطی شکل با حاشیه فلاپ ضخیم اخمو، تهاجمی و خشن پیدا کردهاند.

فرم زینهای دو تکه، شکل بهتری پیدا کرده و راحتی بیشتر راکبین را به همراه خواهد داشت. پرههای رینگها جدید بسیار باریک و خاص طراحی شدهاند که حقیقتاً به زیبایی بیشتر آن افزوده است.

البته کار زیادی درباره برادرتان که کنارتان نشسته نمی توانید انجام بدهید به غیر از اینکه همه پنجره ها را باز کنید و بر روی زمان مصرف نهار وی نظارت کنید اما هر خودرویی که بویی وارد اتاقک خودرو می شود بیان کننده وجود یک مشکل است.بو ممکن است نشان از نشتی روغن یا ماده سرد کننده از سیستم های آب بندی شده باشند و یا ممکن است نشان دهنده گازهای خروجی خطرناکی باشد که به فضای داخلی خودرو وارد شده.

مایع موجود در سیستم اگزوز که قدیمی نیست یکی از مهمترین عوامل گازهای جوی درگیر در تغییرات آب و هوایی است. به خصوص آنکه برای نمونه های جدید چارجر، گیربکس پنج سرعته قدیمی با نمونه هشت سرعته کاملاً جدیدی جایگزین شده است که مسلماً عملکرد بهتری را چه در زمینه شتاب و چه در مسائل اقتصادی و مصرف سوخت برای این خودرو به ارمغان می آورد.

• انتخاب مد اضطراری ( در زمان ایجاد ایراد الکتریکی گیربکس قادر به انتخاب دنده ۳ و دنده عقب می باشد.

انجین جدید دارای گیربکس شش سرعته بوده و حداکثر گشتاورش معادل 23.5 نیوتون متر است. نتايج نمونهگيري نهايي در جدول زير آورده شده است.

بنابراین در اولین ترمزها باید کمی احتیاط کنید تا لنتها گرم شود. خروجی هوای گرم فلاپ به وسیله یک خروجی خطی سه دهنه کوچکتر در عین حال با قطر بیشتر انجام میشود که هوا را با حجم بیشتری منتقل میکند.

در طول این زمان سوپاپ تخلیه که در قسمت فوقانی سیلندر و در داخل سه سیلندر قرار دارد کماکان بسته مانده است. با نفوذ این مواد شیمیایی به روغن، روغن ویسکوزیته، توانایی خنک کردن و روغنکاری موتور را از دست می دهد.

باک 14 لیتری آن برآمدگی و انحنای بیشتری دارد که گویا برای سوپراسپرت کردن استایل ریس موتورسیکلت این کار انجام شده است.

لرزشی که در بالاتر از این سرعت رخ دهد، لرزش سرعت بالا می باشد. کاهش شتاب خودرو دلایل متعددی دارد که در ادامه به طور جداگانه هر دلیل را بررسی می کنیم. نکته دیگر اینکه فرمان آن از نوع دوتکه جدید است که زاویه بیشتر و حرفهایتری دارد و در میانه آن فضای خالی تعبیه شده که برای کاهش وزن، افزایش استحکام و هدایتپذیری بهتر، ابتکار بجایی است.

آخرین مطالب