خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

در کنار این مورد باید ذکر گردد که این مدل از لیفتراک ها کارایی بهتر و بیش تری نسبت به مدل های گاز سوز دارند.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در کنار این مورد باید ذکر گردد که این مدل از لیفتراک ها کارایی بهتر و بیش تری نسبت به مدل های گاز سوز دارند. اگزوز قهرمانی فوق با کیفیت ترین اگزوز قهرمانی موتور سیکلت از جنس کربن می باشد و مناسب برای تمام موتور سیکلت هایی که اگزوز کنار دارند مثل آپاچی،پالس 180، هوندا و غیره مناسب است .

ایده اصلی پشت طراحی چنین سیستمی، متمرکز نگه داشتن حواس رانندگان بر روی مسیر است. بدین ترتیب، تمرکز بیشتر بر روی مسیر به منزله ی تصادف کمتر و رانندگی ایمن تر برای تمامی افراد است. اتوهلد آپشنی پیشرفته است که هم در افزایش ایمنی و هم افزایش راحتی شما تاثیر بسزایی داشته و شما را از ترمزهای متوالی بینیاز میکند.

این سیستم به کمک شما میآید تا از طریق چند سنسور، شیب را تشخیص داده و وقتی که شما پدال ترمز را رها میکنید خودرو (بر خلاف خودروهایی که به این سیستم مجهز نیستند) به عقب یا جلو نمیرود و سر جای خود میایستد.تا زمانی که شما اقدام به فشار دادن پدال گاز نکنید خودرو تکان نمیخورد، اما با فشار دادن پدال گاز خودرو بدون حرکت به عقب یا جلو ، شروع به حرکت میکند.

همین امر سبب می شود تا رانندگان زمان کمتری را صرف نگاه کردن به گوشی و یا سایر سیستم های قرار گرفته در داشبورد خودرو کنند. HAC که از سرواژه های عبارت Hill-start Assist Control "کمک و کنترل به شروع حرکت در شیب (سربالایی)" گرفته شده است، به راننده کمک می کند تا زمانی که در یک سراشیبی متوقف است و قصد دارد شروع به حرکت به سمت بالا کند، از حرکت رو به عقب خودرو جلوگیری شود.HDC یا Hill Descent Control این سیستم سرعت خودرو در زمان پایین آمدن از یک سرازیری یا تپه را کنترل میکند.

جداساز سوخت / صافی بنزین: این فیلتر سوخت مایع برای حفاظت از اجزای دیگر دیزل ژنراتور از خوردگی و آلودگی است.

در این مبحث می خواهیم درباره عملکرد اگزوز ماشین، اجزا آن، عملکرد و به طور کلی سیستم اگزوز خودرو، اطلاعات بیشتری کسب کنیم. این موضع باعث برتری بیچون چرای سیستمهای اطلاعرسانی و چندرسانهای برندهایی مانند مرسدس بنز (COMAND)، بیامو (iDrive) و آئودی (MMI) نسبت به خودروهای ردهی قیمتی پایینتر شده بود.

همچنین این نسخه تنها دارای توپ 20 م م درون ریشه بال بود ولی همچنان توان حمل بمب زیر بدنه را دارد. یکی از نقاط قوت سیستمهای چندرسانهای و سرگرمی خودروهای لوکس، قابلیت اتصال آنها به اینترنت و بهره بردن از اطلاعات آنلاین جهت ارایهی پیشنهادات بهتر بود.

بطور کلی زمانی که این سامانه انحراف خودرو را تشخص میدهد، جهت کمک به راننده اقدام به ترمز گرفتن برای هدایت خودرو به مسیر مورد نظر راننده میکند.

از نظر عملکرد، موتورسیکلت های برقی حتی از موتور سیکلت های دارای موتور احتراق داخلی نیز بهتر هستند. سنسور باران و برخی دیگر از سنسورها و رادارهای خودرو معمولاً در قسمت داخلی شیشه جلو خودرو و در محدوده قرارگیری آینه وسط، در محلی که مزاحم دید راننده نباشد نصب میشوند و با یک کاور پلاستیکی مشکی رنگ قابل تشخیص هستند.

فرکانس ۱۳٫۶ کیلوهرتز، قابل تنظیم. اما چرا؟ این فشار منفی میتواند از خروج گازهای تولید شده در موتور جلوگیری کند؛ به همین راحتی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن