خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

آلودگیها در این کاغذها به دام میافتند و در نتیجه از ادامه مسیر باز میمانند. در نتیجه میتوان گفت شمع با مصرف س

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آلودگیها در این کاغذها به دام میافتند و در نتیجه از ادامه مسیر باز میمانند. در نتیجه میتوان گفت شمع با مصرف سوخت و آلودگی هوا رابطه مستقیمی دارد. شمع دارای دو الکترود است.

الف ـ 14 ـ وانت يك كابين: وسيله نقليه موتوري كه اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روي يك شاسي باشد و براي حمل بار ساخته شده و مجموع وزن خودرو و ظرفيت حمل بار آن كمتر از 5/3 تن است.

به فاصله این دو الکترود گپ شمع میگویند. در این حالت معمولاً وایر شمع خیس میشود و نمیتواند جرقه بزند. لذا زمان تعویض فیلتر بنزین به مکانی که فرد در آن زندگی میکند بستگی دارد.

فیلتر بنزین از جمله فیلترهایی است که در پیشرانه موتور سیکلت به کار میرود و وظیفه پاک سازی آلایندهها را به عهده میگیرد.

به این ترتیب این اطمینان حاصل می شود که با نصب آن در اتاق های تمیز شما می توانید بدون مشکل و نگرانی در مورد آلودگی از اتاق تمیز استفاده کنید. این مسئله زمانی بوجود میآید که کامپیوتر سیستم انژکتور شما دچار مشکل شده باشد.

حال زمانی که به هر دلیل در کار شمع موتور خللی ایجاد شود، مثلاً عایق سرامیکی بشکند، رنگ شمع تغییر کند و غیره باعث میشود موتور به درستی کار نکند و به اصطلاح خفه کند. برای کارکرد بهتر موتور سیکلت باید در صورت مشاهده هر مشکلی در شمع آن را تعویض کرد تا موتور سیکلت در بهترین حالت سوخت و شتاب قرار بگیرد، با تک استارت روشن شود و دیگر دچار خام سوزی و یا لرزش نشود.

عایق سرامیکی دور شمع از انتقال جریان به بدنه موتور جلوگیری مینماید. شرکت در سال ۱۳۵۶ دارای قصد جدی برای تولید جایگزین پیکان بود که با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ و جنگ ایران و عراق، پروژه برهم زدهشد و پس از جنگ، این شرکت با پژو فرانسه و شریکهای خارجی برای تولید خودروهای تازه در ایران به توافق رسید.

در تهران روزانه حدود ۳ میلیون نفر به وسیله شرکت واحد اتوبوسرانی جابجا میشوند که در ایستگاهها و داخل اتوبوسها در معرض مستقیم دوده و ذرات معلق خروجی از اگزوز این ناوگان هستند. اساس کار EGR همانگونه که گفتیم بر مبنای بازگشت بخشی از گازهای خروجی موتور به محفظه احتراق است.

در امور مربوط به تیونینگ انجین (تقویت موتور) از اگزوزهای قهرمانی نقش به سزایی را ایفا میکنند که کمترین مقاومت را در عبور گازهای خروجی دارند. اگر اگزوز خودرو وجود نداشته باشد، خودروی ما هر چقدر هم که نرم کار کند، باز هم صدای ناهنجاری تولید خواهد نمود که باعث می شود تا خیلی زود از رانندگی خسته شویم و برای دیگران نیز مزاحمت هایی ایجاد کنیم.

ما با فروش لوازم یدکی اصل باعث افزایش عمر خودرو شما می شویم. این خودرو توانست موفقیت بسیاری در فروش کسب کند و تولید آن تا دهه ۲۰۲۰ ادامه یافت. در موتور سیکلت زمانی که رله نیم سوز شود و همزمان با کار کردن موتور سیکلت دمای آن افزایش یابد، باعث میشود موتور سیکلت خفه کند.

آخرین مطالب