جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

هودری ابتدا مبدلهای کاتالیزوری برای دودکش ها به نام "CATS" برای کوتاه مدت تولید کرد و بعدها توسعه مبدل های کا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هودری ابتدا مبدلهای کاتالیزوری برای دودکش ها به نام "CATS" برای کوتاه مدت تولید کرد و بعدها توسعه مبدل های کاتالیزوری برای لیفتراک های انبار توسعه داد.در اواسط دهه 1950، او شروع به تحقیق برای توسعه مبدل های کاتالیزوری برای موتورهای بنزینی که در اتومبیل استفاده می شد، آغاز کرد.

ماده 133 ـ مسيري كه راننده ميخواهد براي سبقت گرفتن وارد آن شود بايد تا فاصله دور و مطمئني از طرف مقابل خالي از هرگونه وسيله نقليه بوده و تفاوت سرعت بين وسيله نقليه او و وسيله نقليه جلويي براي سبقت كافي باشد تا به اين ترتيب موجب به خطر انداختن خود و ترافيك سمت مقابل نشده باشد.

در ابتدا به تعریف کلید واژه کاتالیزور که در علم شیمی بسیار کاربرد دارد نیاز داریم تا با این واژه بیشتر آشنا شویم. شده هست اما مذاکرات تکمـیلی درون ارتباط با قیمت و چگونگی تحویل گاز ادامـه دارد. اما اگر خودرو كاربراتوري است درصورت تنظيم نبودن مدارهاي شتاب و يا دور آرام و يا دريچه ي ساسات با این حالات روبرو هستیم.

درصورتی که قصد تعویض کامل اگزوز پراید را دارید بهتر است با مراجعه به تکنسین های ماهر ریسک خرابی مجدد آن را به حداقل کاهش دهید. در این پیشرفت ها سعی بر آنست که علاوه بر خروج راحت تر دود و افزایش قدرت و کشش موتور خودرو ، آلودگی صوتی را به حداقل برسانند.

،. ،. استوک پژو 206 و 405 و بهترین قیمت،206قیمت لوازم استوک قیمت موتور پژو… با توجه به قیمت بالای مبدل کاتالیزوری اخیرا محلولی برای شستشوی این قطعات ساخته شده است که در مراکز معاینه فنی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال به دلیل عدم توانایی در کنترل اکسیدهای ازت ، دیگر در ایالات متحده و کانادا استفاده نمی شود. دستگاه های اکسیداسیون - کاهش سه راهه در سیستم های کنترل میزان انتشار گاز وسایل نقلیه در بیشتر مناطق جهان از جمله ایالات متحده و کانادا استفاده می شود.

مقررات سخت در رابطه با آلاینده های خودرو استفاده از مبدل های سه طرفه در خودروهای بنزینی را تقریباً اجباری کرده است. قبل از تصمیم گیری برای ایجاد شاهکار خود در حرکت رو به جلو برای موتور سیکلت ، می توانید با صدا خفه کن های خارج از بازار در بازار آشنا شوید.

مطمئنا در 100 سال آینده هنوز هم تعدادی از مردم از موتور های بنزینی استفاده می کنند. سوزوکی طرح رپسول سلامـی گرم بـه شما عزیزان موتور هایپر مفتخر هست 3 عدد …

کانال اگزوز فن محوری با توجه به پارامتر های مختلف انتخاب شده است. طول عمر مفید کاتالیست بسته به نوع سوخت مورد استفاده در خودرو به دلیل تولید حجم های مختلفی از آلاینده ها متفاوت است. از نشانه های خرابی کاتالیست خودرو می توان به کاهش شتاب موتور، روشن نشدن خودرو، افزایش مصرف سوخت ، لرزش خودرو ، بوی بد و افزایش میزان آن به مرور ، کاهش دمای کاتالیست ، سخت استارت خوردن ماشین و روشن شدن چراغ چک اشاره کرد.

مشخص شده است که این مبدل ها با کارایی ۹۰٪ کار می کنند ، زیرا آنها می توانند بوی گازوئیل را نیز از بین ببرند و ذرات قابل مشاهده منتشر شده را کاهش دهند. • در خودروهایی مانند خودروهای اسپرت که ارتفاع کفشان از سطح زمین خیلی زیاد نیست، نشتی و سوراخ شدن اگزوز می تواند به دلیل برخورد اگزوز با سرعت گیرها و سنگ های بزرگ و موارد این چنینی باشد.

آخرین مطالب