جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

باید توجه داشت که حداکثر فشار کاری اتصالات پنوماتیک 10بار بوده و در صورت افزایش فشار بیش از این مقدار احتمال

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

باید توجه داشت که حداکثر فشار کاری اتصالات پنوماتیک 10بار بوده و در صورت افزایش فشار بیش از این مقدار احتمال بروز نشتی و جدا شدن اتصال وجود دارد.

همراه این قطعه کوچک آلن و پیچ برای نصب و تنظیم میزان فشار گاز عبوری از آن وجود دارد که به تغییر صدای آن نیز می انجامد. خرید صداخفه کن هوا کاهش میزان قابل توجه نویز را به همراه خواهد داشت.

همان امواج که می توانند وارد محفظه دوم شوند به طور تصادفی از دیوارها منعکس می شوند و در صورت مالش به هوا یکدیگر را جذب کرده و انرژی خود را از دست می دهند.

تنها زمانی از اتصالات پنوماتیک استفاده نمایید که که تمام ناخالصی ها مانند گرد و غبار را از روی آن ها زدوده باشید. 2- هرگز قسمت آزادکن اتصالات پنوماتیک را زمانی که تحت فشار هستند ، لمس نکنید. 5- در مکان هایی که اتصالات پنوماتیکی در معرض سیال خورنده ، آتش زا ، مواد شیمیایی ، آب دریا و یا بخار آب قرار گیرند.

همچنین در هنگام خرید اتصالات پنوماتیک باید توجه داشته باشید که از این قطعات جهت استفاده در ماشین آلاتی که برای اهدافی چون ایمنی جان انسان ، حمل و نقل انسان و یا بطور کلی ابزارآلات ایمنی بحران به کار نروند.

در هنگام خروج هوا از یک سیستم پنوماتیکی میزان صدایی که ایجاد می شود بسیار زیاد است لذا برای جلوگیری از این سر و صدا از یک اگزوز استفاده می نمایند ، این وسیله توسط یک رزوه مادگی به شیر یا سیلندر پنوماتیک شما متصل می شود و سمت دیگر آن که تشکیل شده از مجموعه ای از سیم های نازک بهم تابیده است و دارای منافذ بسیار ریزی است که وظیفه هدایت هوا به خارج را بر عهده دارند.

انژکتور سوخت: سوخت مایع را اتمیزه کرده و در میزان مورد نیاز سوخت در اتاقک احتراق موتور اسپری می شود.

بایستی سرنشین و بار کمتری حمل کرده و یا تا غروب خورشید در موقعیتی امن منتظر بمانید. یک دستگاه اگزاست فن اعم از اگزاست فن دمنده یا اگزاست فن پشت بامی که میتواند از نوع محوری یا سانتریفیوژ باشد، دارای قطعاتی است که با توجه به متریال بکار رفته در ساخت آن، هریک از این قطعات و اجزای میتواند تأثیر مستقیم بر قیمت اگزاست فن داشته باشد.

1- برای مصارف دیگری غیر از آنچه که آن اتصال پنوماتیکی خاص برای آن طراحی و ساخته شده است. در به کارگیری این اتصال باید به ورودی و خروجی آن توجه داشت. در این بخش هم مانند نمای جلو سپری ساده اما نسبتا حجیم را میبینیم که دو خروجی اگزوز را در طرفین خود جا داده است.

در به کارگیری این اتصال باید به ورودی و خروجی آن توجه نمود. استانداردی است صنعتی که سه شرکت بزرگ خودرو ساز کرایسلر، فورد و جنرال موتورز پایه گزار آن بودند.