جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

«وقتی اسکله رو میبندن همه ضرر میکنن. اون وقت همه فکر کردن دریا سود داره، رفتن لنج خریدن. حالا طرف یک میلیارد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

«وقتی اسکله رو میبندن همه ضرر میکنن. اون وقت همه فکر کردن دریا سود داره، رفتن لنج خریدن. حالا طرف یک میلیارد تومن لنج خریده، اسکله و بندر ۶ ماهه تعطیله و نمیدونه دیگه چه کار کنه. اینجا یک زمانی لنج رو فروختن ۱۴۰ میلیون، چند هفته بعدش شد ۵۰۰ میلیون.

از معایب جک j5 در مدل اتوماتیک گیربکس قدیمی آن می باشد که خیلی پرصدا صدا می باشد. در آن کمتر از ثانیهای که برق فلاشرهای روشن را میبینیم، همزمان امواج هوا با رد شدن هر ماشین میشکند و سوت میکشد.

باوجود این 1557 کیلوگرم است که نسبت 1 نیز مهندسین هیوندای با برنامه ریزی مجدد کامپیوتر مرکزی، کاهش زمان کورس پیستون، افزایش ضریب تراکم سیلندر و همچنین استفاده از تزریق مستقیم سوخت در نسخه GDI آن -که تنها در بازار آمریکای شمالی و کره عرضه میشود- موفق به افزایش 42 واحدی قدرت پیشرانه (348 اسب بخار) شده اند اما برخلاف قدرت اعلام شده از سوي برخي، در نسخه هاي وارداتي به كشور، مشخصات پیشرانه نسبت به نسل قبل بدون تغییر مانده است و با افزوده شدن وزن آن حتي شاهد تنبل تر شدنش نيز مي باشيد.

با تشکر از دنده6 سيد حسن طباطبايي از استان قم - 20-سلام خسته نباشيد من يه سمند EF7 مدل 94 گرفتم موتورش خيلي عاليه از خوده ماشينم خيلي راضيم ولي کمي سرو صدا تو اتاقش مياد که تويه تمام ماشين هاي ايراني عاديه.

تعداد روستاهای استان که از فقر آب، به محفل ارواح تبدیل شد، از تعداد انگشتان دهیاران بیشتر است. بارش باران که سال گذشته کمتر از ۲۰۰ میلی متر بود، امسال رسید به کمتر از ۱۰۰ میلی متر در مناطق بندری استان.

پلاگین شمع، پلاستیکی است که از مادهای شبیه به روغن سوخت یا کربن پوشانده شده که از گرم شدن بیش از حد باد کرده است و رانندگی با چنین شمع جرقه خورده یا بد جوشی میتواند مشکلات زیادی را برای موتور و راننده ایجاد کند.

ت ـ چراغ چشمكزن زرد براي عبور با احتياط ـ رانندگان وسايل نقليه مكلفند با ديدن اين چراغ از تقاطع و گذرگاه پياده با احتياط و سرعت كم عبور نمايند.

در جاده تنگ ارم به سمت دِهرود، ردیفی از سمند و پژو از روبهرو میآیند. در آغاز باید گفت مهندسان پوجیا حجم پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۷۵ لیتری را به ۱.۹۵ لیتر ارتقا داده و میللنگ فورج کاری جدید، سر سیلندر متفاوت و سوپاپهای ورودی بزرگتر را روی این قلب آهنین نصب کردهاند.

برای مثال حالت پرتاب باد به سمت پا را انتخاب می کنید ولی باد قابل توجهی از دریچه های روبرویی نیز خارج می شود. این جمله به طور کلی تعریفی از اگزوز خودرو و سایر وسایل نقلیه است که البته امروزه ویژگی های این قطعه گسترش یافته و وظایف مهم دیگری را هم بر عهده دارد.

صنعتی هم به رونق نرسیده در این برهوت که ۷۰۵ کیلومتر مرز آبی دارد اما حتی آب شیرین برای خوردن ندارد و آب چاهش مزه گچ میدهد و مثل گچ هم در کلیه بوشهریها میماسد.

آخرین مطالب