جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

ما تولید کننده ، متخصص در اگزوز پس از فروش هارلی بیش از 10 سال هستیم. منبع اگزوز وظیفه کاهش صدا و نویز بسیار

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ما تولید کننده ، متخصص در اگزوز پس از فروش هارلی بیش از 10 سال هستیم. منبع اگزوز وظیفه کاهش صدا و نویز بسیار زیاد موتور را بر عهده دارد که با طراحی های مختلف محفظه آکوستیک، صدای خروجی مختلفی تولید می کند.

پیچ هواگیری که پشت هواکش قرار دارد ممکن است به خاطر جام کردن،ممکن است حین باز کردن بشکند و با شکستنش خودرو نمیتواند حرکت کند.

طرحواره زیر به شکل ساده این داستان را برای دو موج نمایش می دهد. چون با هر بار استارت زدن مقداری آب و بخار در اگزوز جمع میشود که اگر خودرو مدت زیادی روشن باشد با داغ شدن اگزوز این آب بخار میشود و از اگزوز خارج میشود.

مشکل اینجاست که با وجود تعداد زیادی خودرو و وسائل نقلیه در خیابان ها، حتی مقادیر جزئی نیترو اکسید هم اثر مخرب دارد.

می توان با دستگاه دیاگ، هنگامی که خودرو خاموش است فرمان فن دور کند و تند را چک کرد. تامین هواتازه نیز می تواند به صورت طبیعی از طریق در و پنجره ی باز و درزهای ساختمان وبه صورت مکانیکی بوسیله فن دمنده وهواساز انجام شود تا فشار داخل فضا تنظیم شود واگزاست فن به درستی کار کند.

در خودرو ۲۰۶ مولتی پلکس هر ECU دارای ورودی خروجی و یک اوسیلاتور تولید فرکانس است که توسط شبکه ارتباطی CAN یا VAN و یک پورت ترانسیور یا همان فرستنده و گیرنده ، می تواند اطلاعات را ارسال و همزمان دریافت کند که تمامی ECU ها در هنگام ارسال و دریافت اطلاعات توسط ECU دیگر قادر به مشاهده اطلاعات روی گذرگاه داده ها هستند.

همان طور که در بالا به آن پرداختیم هر شخصیت قابل کنترل در بازی به غیر از طراحی گرافیکی آن، دارای یک ویژگی و طرز فکر مخصوص به خود است. در 2003-04 تولید کنندگان ایتالیایی شروع به تولید تغییرات آپریلیا 125 RS پسته، pista، که دارای وزن نسبتا پایین (107 کیلوگرم) و صدا خفه کن نسل جدید پر از کولار و فیبر کربن است.

اين خوردگي در حدي است كه ممكن است به طور كامل پروانه ها خورده و صاف شده و فقط شافت مركزي مانده باشد.

و به همين ترتيب در فصل تابستان هم هر از گاهي بخاري خودرو را روشن كنيد تا آب موجود در رادياتور بخاري به گردش در بيايد و مانع از ايجاد رسوب و مشكلات ديگر شود. 84 ـ مراكز فني مجاز: مراكزي كه به وسيله اشخاص حقيقي يا حقوقي با رعايت ضوابط و مقررات ستاد معاينه فني وابسته به شهرداري و يا سازمان راهداري و حمل و نقل جادهاي، حسب مورد براي انجام معاينه فني وسايل نقليه درون شهري و برون شهري ايجاد ميگردد.

یکی از بازدید کننده های محترم بنام آیدین این مطلب رو برای ما ارسال کردند که با کمی اختلاص برای شما هم بیانش می کنم. این یعنی اینکه تحت فشار کار میکنه. پس اگر زمانی که موتور داغ هست درب رادیاتور رو بازکنید فشار از روی آب برداشته می شه.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن