برنامه صدای اگزوز ماشین ها

ضمنا همکاران محترم در سطح کشور میتوانند برای تبادل اقلام و تامین نیازمندیهای خود در قالب سبدهای اجناس و یا مو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ضمنا همکاران محترم در سطح کشور میتوانند برای تبادل اقلام و تامین نیازمندیهای خود در قالب سبدهای اجناس و یا موارد تک آیتمی، پیشنهادات خود را مطرح نمایند. پخش صافی بنزین پلیمر انژکتوری ساخت کشور کره با گارانتی تعویض. مشهد پارت پخش فیلتر هوا،فیلتر روغن و صافی بنزین دراستان خراسان.

به این منظور که در خودروهای قدیمی سیستم صوتی تنها محدود می شده به یک رادیو ساده ولی امروزه سیستم صوتی علاوه بر قابلیت پخش موسیقی، کاربردهای وسیع تری از جمله، گیرنده وای فای، بلوتوث، پخش تصویر از نمای دوربین دنده عقب، نمایش نقشه و لوکیشن خودرو، نمایش صفحه کلید هایی برای کنترل قسمت های برقی خودرو و …

مرکز پخش شمع KLG مورد استفاده در خط تولید سایپا و ایران خودرو . وظیفه اصلی قطعه ،رابطه میان منیفولد و مجموعه اگزوز می باشد بگونه ای که در شرایط خاص دمایی قابلیت مقاومت در برابر حرارت را داشته و از هر گونه نشتی و تولید صدا با توجه به نوسان های مجموعه اگزوز جلوگیری نماید.مواد اولیه این قطعه از مرغوب ترین مواد و مطابق با استانداردهای ایران خودرو و فرانسه تهیه می شود.

این قطعه از مفتول استیل ضد زنگ و ضد سایش ، رزین با مقاومت حرارتی ۱۲۰۰ درجه ،گرافیت با خلوص ۹۵ درصد و نسوز با گریدA ساخته می شود .قطعه اورجینال می باشد و دقیقا مشابه قطعا فرانسوی است که مستقیما در خط ایران خودرو مونتاژ می شود .

این دیدگاه که تمام سر اگزوز ها باعث تغییر صدا می شوند اشتباه است. واشر کامل گلویی اگزوز پژو: قطعه ای می باشد که گازهای خروجی از موتور را که در اثر احتراق رخ می دهد، صدای ناهنجار ایجاد می نماید که برای آب بندی صدا در خروجی منیفولد و ورودی کاتالیست از واشر گلویی اگزوز استفاده می شود.واشر گلویی اگزوزیکی از موارد و قطعات مصرفی برای انواع خودرو میباشد و کیفیت این واشر در کارایی و بهرهوری خودرو بسیار تاثیرگذار است، هر چند برخی از تعمیرکاران به این نکته توجه لازم را ندارند.

وقتی در حال گوش دادن به اجرای زنده یک گروه موسیقی هستید، با وجود این که صدا از چندین منبع متعدد میشنوید، موج هایی که پرده گوش را تحریک میکنند، با هم جمع میشوند؛ بنابراین، پرده گوش شما در یک لحظه، تنها یک موج را احساس میکند.

این امر به تأمین سرمایه شما کمک می کند. لازم به ذکر است بدلیل رقابتی بودن قیمتها این ارقام به عنوان قیمتهای پایه بوده و پس از دریافت لیست خرید شما نسبت به اعلام قیمتهای نهایی اقدام میگردد .

در واقع میتوان ۳S-GTE را محبوبترین پیشرانه چهار سیلندر تویوتا برای تیونینگ دانست، علاوه بر مشخصات فنی مناسب ، تیراژ فوق العاده زیاد پیشرانههای سری ۳S نیز زمینه ساز قیمت مناسب و فراوانی قطعات یدکی این پیشرانه ها را به وجود آورده است.

افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید.

آقای سلمانی فعالیت خود را با کار فردی شروع کردند و سپس با گذشت زمان با اعمال تغییرات لازم اقدام به گسترش فعالیت ها و افزایش نیروی انسانی مجموعه خود کردند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن