بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

در این صورت توصیه می شود وایر ها نیز به همراه شمع ها تعویض شوند تا اثرات منفی آن ها روی خودرو کاهش یابد. این

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در این صورت توصیه می شود وایر ها نیز به همراه شمع ها تعویض شوند تا اثرات منفی آن ها روی خودرو کاهش یابد.

این موضوع می تواند روی رمپ ها و به خصوص در تقاطع ها بسیار خطرناک باشد. بدین صورت که در داخل ان ساچمه ای تعبیه گردیده که اگر خودرو واژگون گردید این ساچمه به شناور بالای خود فشار وارد اورده واین شناور مسیر سوخت از باک را کاملا مسدود می کند .

35.انبار پس از تطبيق مقدار كالاي رسيده با اطلاعات فرم شرح مواد ارسالي (PAKING LIST) ارسالي فروشنده، اقدام به صدور و تاييد رسيد انبار نموده و آن را به تاييد واحد برنامه ريزي و هماهنگي مواد مي رساند.

تویوتا اف جی کروزر از سال 2011 با نمایندگی ایرتویا وارد بازار ایران شد و به سرعت به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد و موفق شد فروش خوبی را در بازار ایران تجربه کند. از فنریت افتادن رینگها، چسبندگی رینگ روغنی روبروی هم قرار گرفتن دهانه رینگها، سائیدگی سیلندر و خرابی لاستیک گیت سوپاپ، زیادی روغن در کارتر، قطع شدن برق همان شمع (افتادن وایز).

نیست. همچنان دیگر خبری از سیستم کنترل پایداری هم نیست. یکی از اصلی ترین و شایع ترین دلیل کاهش شتاب خودرو، خرابی و فرسودگی شمع ها می باشد.

بنابراین توصیه می شود شمع ها را بعد از هر 20 هزار کیلومتر تعویض کنید. در صورت مشاهده وجود خوردگی الکترود سر شمع ها و ناصافی لبه های آن، باید بدانید که ممکن است کیفیت جرقه و انفجار در سیلندر تحت تأثیر قرار گرفته و شتاب خودرو کاهش یابد.

در صورت کثیف بودن بیش از حد فیلتر هوا، اکسیژن کافی به موتور نمی رسد و در نتیجه قدرت انفجار درون سیلندر ها کاهش یافته و موتور نمی تواند به اندازه کافی شتاب بگیرد. در غیر این صورت ممکن است برای سرنشینان حوادث جبران ناپذیری رخ دهد.

این شرکت با بهره مندی از آخرین فناوری موجود، شامل : خطوط تمام اتوماتیک ساخت منبع اگزوز، ماشین آلات CNC خمکن لوله ، خطوط رباتیک و HIGH-TECH کنینگ کاتالیست ، ماشین آلات تمام اتوماتیک جوشکاری اگزوز و بروزترین فناوری تولید لوله های آلومینایز، گالوانیزه و روغنی ، توانایی تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با معیارهای جهانی را دارد.

سرویس های دوره ای خودرو نیز می تواند سبب جلوگیری از ایجاد صداهای اضافه در اگزوز خودرو شود. فیلتر هوا از ورود آلودگی ها به درون موتور جلوگیری می کند.

خواهشا یک دقیقه وقت بگذارید و این مشخصات را مطالعه بفرمایید: ۴.۵ لیتر حجم، ضریب کمپرس ۱۴ به ۱، شروع شدن ردلاین موتور از ۹۰۰۰RPM،۵۴۰ نیوتن متر تورک و ۵۹۷ اسب بخار قدرت.