اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

نشت مایع خنک کننده همچنین میتواند آن را با روغن مخلوط کند که ممکن است به موتور ماشین خودرو آسیب برساند. سنسور

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

نشت مایع خنک کننده همچنین میتواند آن را با روغن مخلوط کند که ممکن است به موتور ماشین خودرو آسیب برساند. سنسورهای خودرو چه ارتباطی با ایسیو دارند ؟

به این لیست میتوان سیستم صوتی با چهار بلندگو، شیشههای برقی و قفل مرکزی و صندلی عقب تاشونده را اضافه نمود. در شرایط عادی کار ، الف شعله گیر کار می کند با اجازه دادن جریان نسبتاً آزاد گاز یا بخار از طریق سیستم لوله کشی.

در این مدل غربیلک فرمان چرمی، پدالهای اسپورت و سیستم صوتی با هشت بلندگو نصب شده است. افرادی که به دنبال قدرت بیشتر هستند میتوانند مدل هاچبک EX-L با قیمت ۲۶۶۰۰ دلار را انتخاب کنند که اگرچه فقط با گیربکس CVT عرضه میشود اما پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوی آن قدرت ۱۸۰ اسبی و گشتاور ۲۴۰ نیوتون متری دارد.

نیروبخش این خودرو پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۵۸ اسب بخار و گشتاور ۱۸۷ نیوتون متر است. گفته میشود این خودرو ۵.۵ لیتری V8 از موتور مورد استفاده در ماشین مسابقهای C8.R استفاده می کند که میتواند ۶۱۷ اسب بخار قدرت تولید کند و نیرو را از طریق گیربکس منبع Tremec به چرخها منتقل میکند.

ازآنجاکه مشکلات زیادی باعث روشنشدن چراغ چک میشوند برای اینکه بفهمید مشکل از کاتالیست است باید از اسکنر استفاده کنید و کد مربوط به آن را بخوانید.

برای اینکه بفهمیم مبدل کاتالیزور چیست و مهم تر از آن چه می کند، متأسفانه باید با یک درس تاریخ شروع کنیم. این پیشرانه با یک گیربکس CVT همکاری میکند. برآیم جمع کنید.۱۲ اسفند ۹۹اصغر تبسم پور :سلام یک دونه کاتالیزور اریسان دارم برا فروش به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسد مسعود فدای نیک در پاسخ میگه :سلام 2100خریدارم کاتالیزوراریسان فدایی۱۱ اسفند ۹۹پژمان کریمی :سلام یک کیلو خاک کاتالیزور دارم فروش فوری تماس بگیرید۸ اسفند ۹۹مهدی منصوری :سلام من چند کیلو خاک دارم میخامم بفروشمسلمان محمدی در پاسخ میگه :سلام بنده خریدارم ۲۹ بهمن ۹۹مهراد پارسایی :سلام یه دونه کاتالیزور سمند ef7 تقریبا چه اندازه خاک داره ؟

این خودرو با قیمت پایه ۲۲۹۰۰ دلاری خود به دنبال جذب خریداران جوانی است که خواهان دینامیک رانندگی کلاس جهانی و انعطافپذیری بهبود یافته است.

نسخه پایه این خودرو با نام LX شناخته میشود که دارای چراغهای LED و رینگهای ۱۶ اینچی است. این خودرو دارای آینههای همرنگ بدنه، مونروف و رینگهای ۱۷ اینچی است.

جزو تجهیزات این خودرو هستند. از طرفی زمانی که کشش موتور هنگام سواری در سربالاییها کاهش داشت و یا این که هنگام صبح با تک استارت روشن نشد میتواند نشان از کثیفی فیلتر بنزین موتور سیکلتتان باشد.

اگزوز فن یا همان فن مکنده عمدتا برای خنک کاری اتاق یا محل کار استفاده نمی شود ، درواقع هدف اصلی از بکارگیری اگزوز فن مکنده تخلیه هوای نامطبوع ، رطوبت ، گردو وغبار و دیگر آلاینده ها می باشد و این کار فضای مورد نظر را جهت جایگزینی هوای تازه (گرم یاسرد) محیا مینماید .

آخرین مطالب