اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

مشاهده آب در زیر خودرو ممکن است از نشت رادیاتور و یا از کولر به وجود آمده باشد که در صورت نشت رادیاتور، باید

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مشاهده آب در زیر خودرو ممکن است از نشت رادیاتور و یا از کولر به وجود آمده باشد که در صورت نشت رادیاتور، باید سریعا به تعمیرگاه مراجعه کرده و مشکل را برطرف نمایید.

اما اگر این آب از کولر خودرو است، باید بگوییم هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. چراکه کولر خودرو رطوبت موجود در کابین را جمع آوری می کند و این رطوبت را به شکل قطرات آب از لوله تخلیه اواپراتور تخلیه می نماید.

این نشتی معمولا درسمت راست جلو(نزدیک محلی که سرنشین مسافر پای خود را استراحت می دهد) یا در وسط کابین اتفاق می افتد. جنس این واشر از مس و پنبه نسوز است که باعث میشود تا از محل اتصال سیلندر و سرسیلندر هیچگونه عبور گاز یا مایعی اتفاق نیافتد.

البته برای انجام آب بندی کامل میان سیلندر و سرسیلندر از یک واشر استفاده میشود. درست به همین دلیل است که هزینههای تعویض واشر سرسیلندر پراید یا واشر سرسیلندر هر خودروی دیگری زیاد خواهد شد. شما میتوانید در صورت زنگ زدن بدنه یا شبکههای داخل به صورت رایگان آن را تعویض کنید.

• دیر روشن شدن خودرو: در این حالت خودرو بد استارت خورده و ممکن است مجبور به تجدید استارت زدن شوید.

در صورتی که در زمان روشن شدن خودرو و کار کردن آن بویی شبیه بوی تخم مرغ فاسد احساس کردید می تواند نشانه بروز مشکل یا عدم عملکرد صحیح مبدل کاتالیزور خودرو باشد. برای جلوگیری از چنین وضعیتی، به جای قرار دادن آن روی آپشن هوای تازه، سوئیچ گردش مجدد را روشن کنید.

بنابراین، اگر می بینید که مقداری آب از اگزوز بیرون می آید، نیازی به نگرانی نیست، فقط کافی است سطح خنک کننده را بررسی کنید و اگر پایین نباشد، شرایط مطلوب است. تنها تفاوت شامل موتور سیکلت عالی و اتوماتیک است که می تواند توسط دستگاه جوش تنظیم شود.

این محصول ، کیت اگزوز اسپرت خودرو هم از جمله قطعات تقویت کننده موتور در دسته قطعات اسپرت و کیت اگزوز می باشد و جزء قطعات تیونینگ و پرطرفدار میباشد که ما به شما معرفی میکنیم. تاب برداشتگی یا وجود خراشهای عمیق در قسمت بالای بدنه موتور و یا قسمت تحتانی سرسیلندر میتواند مانع آب بندی کامل گردد.

سرسیلندر میبایست دارای یک سطح بسیار صاف و پرداخت شده در قسمت تحتانی باشد. در قسمت انتهای خودرو نیز دو اسپویلر که یکی روی سقف و دیگری زیر شیشه عقب نصب شده، جلب نظر می کنند. احتراق سوخت نیز می تواند مقدار کمی آب بیرون بریزد.

از سرگیجه و سردرگمی و اختلال در قضاوت که می تواند منجر به حادثه شود. نکات مهم انتخاب و خرید انواع پکیج دیواری و پکیج زمینی : پکیج دیواری و پکیج زمینی دستگاهی است که (به جای موتورخانه مرکزی) توانایی تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) را دارد.