اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

آیا نیروی موتور چهار سیلندر مانند نیروی یک موتور سه سیلندر به نظر میرسد؟ همچنین با توجه به نوع اتصالات رینگ س

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آیا نیروی موتور چهار سیلندر مانند نیروی یک موتور سه سیلندر به نظر میرسد؟ همچنین با توجه به نوع اتصالات رینگ سیل، حجم لوله ی مصرفی نیز کاهش خواهد یافت.

توماهاک با اینکه همانند یک خودرو از چهار چرخ بهره می برد اما عملکرد این چرخ ها به صورت جفت می باشد تا تعادل خوبی در حد موتورسیکلت های شهری به نمایش بگذارد .

این قطعه تمام لاستیکی بیضی شکل در برابر حرارت مقاوم بوده و از هر گونه آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. در این صورت باید دنبال این موارد بگردید: انژکتور کثیف، نشتی در لوله های سوخت رسان، فیلتر بنزین کثیف یا پمپ بنزین از کار افتاده.

کار انژکتور این است که سوخت را درون سیلندر اسپری میکند. هر یک از این موارد مزایا و معایب خود را دارد ، و من شما را تشویق می کنم که در مورد هر یک کمی بیشتر تحقیق کنید.TIG از نظر ظاهر مهره بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.

اول از همه آن را بر روی هدف که برای آن استفاده می شود بستگی دارد. اگر سنسور اکسیژن چهار سیم و از نوع دی اکسید زیرکونیومی باشد باید در قسمت پارامتر خوانی توسط دیاگ ولتاژ تولیدی سنسور اکسیژن بررسی گردد .

چون با هر بار استارت زدن مقداری آب و بخار در اگزوز جمع می شود که اگر خودرو مدت زیادی روشن باشد با داغ شدن اگزوز این آب بخار می شود و از اگزوز خارج می شود. محصول چه نیازی را مرتفع می کند؟

حالت خرابي بالقوه ممكن است عامل يك حالت خرابي بالقوه در يك سطح بالاتر سيستم و يا خود معلول تاثير خرابي در سطح پايين تر سيستم باشد در فيلد همه حالات خرابي بالقوه براي يك قطعه يا زير سيستم و كاركرد آن ها را ليست كنيد.

اگر وقتی روی پدال گاز میفشارید، موتور نیروی بیشتری تولید نمیکند، علت این است که سیستم سوخت رسانی خوب کار نمیکند و سوخت لازم جهت شتاب گیری در اختیار موتور قرار نمیگیرد. در زمان نصب اگزوز باید موارد لازم را جهت جلوگیری از چگالی شدگی ها در نظر گرفت که از جمله این موارد می توان به شیبدار بودن قسمت افقی اگزوز به بیرون اشاره کرد.

ژاپنی خوش استیل را استارت می زنم. شما می توانید سیستم اگزوز اتومبیل استوک را که همراه با وسیله نقلیه شما است ، ارتقا دهید. تحریم های ظالمانه و جلوگیری از واردات قطعه فلکسیبل جوینت موجب توقف تولید در برخی از خطوط ساخت اگزوز شده است لذا با جایگزینی قطعه ی فلکسیبل جوینت با قطعه ی اتصال دهنده ی رینگ سیل در صورت گذراندن تست های مربوطه مشکل جوینت قطعات اگزوز حل خواهد شد، علاوه بر حل مسئله و راه اندازی خط تولید، طرح مذکور باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد شد.

فشار انگشتهای باریک آرنیکا به دور بازوم بیشتر شد و من روی کاناپه کشید و گفت: کجا میخوای بری دختر؟ به همین ترتیب، سیستم ورودی هوا و سیستم اگزوز نیز پیچیده تر شده اند، به خصوص از اواخر دهه هفتاد میلادی که مبدل کاتالیستی نیز به تجهیزات استاندارد خودروها تبدیل شده است.

آخرین مطالب