اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

گازهای خروجی حاصل از احتراق با سرعت خیلی زیادی از سوپاپ های دود خارج می شوند که دارای انرژی جنبشی زیادی هستند

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

گازهای خروجی حاصل از احتراق با سرعت خیلی زیادی از سوپاپ های دود خارج می شوند که دارای انرژی جنبشی زیادی هستند و صدای بسیار زیادی تولید می کنند، به همین علت از منبع اگزوز استفاده می کنند.

این امر باعث می شود تا قبل از فرار در سیستم اگزوز با سرعت مافوق صوت ، تا حد زیادی منبسط شود.

لایه اکسیدی : نگهداری از ماده کاتالیزگر بر عهده این لایه می باشد که از اکسید آلومینیوم، سیلیکا و آلومینا ساخته شده است. هنگامی که شمع های جرقه در آتش بد یا شکسته می شوند، مخلوط قابل احتراق بدون احتراق و احتراق وارد لوله اگزوز می شوند و دمای خروج گاز با دمای بالا و فشار بالا از چرخه کار احتراق بعدی پس از آتش سوزانده می شود.

مشتریان برای خرید اینترنتی این محصول می توانند با مراجعه به سایت، بدون اتلاف وقت و با کاهش در هزینه رفت و آمد و انرژی، آن را در تعداد دلخواه تهیه و خریداری نمایند.

این راهکار از ابتدایی ترین و تقریبا روش هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از راه های کاهش صدای ژنراتور های دیزلی است.

به 50 دسی بل (A) هنگام حرکت از دریچه خروجی موتور به انتهای سیستم اگزوز کاهش یابد . در مورد احتراق ناقص مخلوط قابل احتراق در سیلندر، دریچه باز شده است، و باعث می شود که مخلوط قابل احتراق نشتی در لوله اگزوز همچنان سوزانده شود و باعث آتش سوزی شود.

دارا بودن کیفیت بسیار مرغوب و داشتن قیمتی مناسب و مقرون به صرفه از جمله مشخصات و ویژگی های مهم این محصول به حساب می آید.

از مهمترین ویژگی ها و برترین مشخصات اگزوز موتورسیکلت هوندا، کم صدا بودن آن می باشد که یکی از مزایای مهم این محصول محسوب می شود. تولید کنندگان در ساخت و تولید اگزوز موتورسیکلت 125، همواره تلاش کرده اند تا با بکارگیری بهترین و مرغوب ترین تجهیزات روز دنیا محصولی با بازدهی بالا، کیفیت مطلوب و…

مشتریان می توانند از مزیت های مطلوب این محصول نهایت استفاده را ببرند. سوم: شکست سیلندر احتراق رطوبت یا نشت احتراق، در واقع، یک گسل مدار است، حتی اگر CDI، بسته با فشار بالا و شمع های جرقه ای طبیعی باشد، همچنین باعث بی ثباتی آتش سوزی یا آتش سوزی خواهد شد و باعث ایجاد فریزر می شود.

همچنین در سطح زمین میتواند با سرعتی معادل یکصد کیلومتر در ساعت حرکت کند و میزان ذخیره سوخت آن برای پرواز به مدت ۳ ساعت کافی است. مناسب بودن قیمت، بالا بودن سطح کیفی آن یکی از اولویت مشتریان در هنگام خرید بالا می باشد.

آخرین مطالب