اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

5. شاسی کشی و لرزه گیرها و صدا گیرها : شاسی اگزاست فن با توجه به وزن اگزاست فن طراحی می شود و با توجه به افزا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

5. شاسی کشی و لرزه گیرها و صدا گیرها : شاسی اگزاست فن با توجه به وزن اگزاست فن طراحی می شود و با توجه به افزایش وزن اگزاست فن تقویت می گردد تا مانع تولید صدا بیش از حد و بالا رفتن راندمان کاری اگزاست فن گردد.

پلاگین شمع، پلاستیکی است که از مادهای شبیه به روغن سوخت یا کربن پوشانده شده که از گرم شدن بیش از حد باد کرده است و رانندگی با چنین شمع جرقه خورده یا بد جوشی میتواند مشکلات زیادی را برای موتور و راننده ایجاد کند.

این کار عمر مفید اگزاست فن را نیز افزایش میدهد. اگزوز قهرمانی قطعهای است که با نصب به جای اگزوز قبل موتور سیکلت نصب میشه که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از موتور سیکلت انتقال میدهد.

در این مقاله قصد آن را داریم را تا با معرفی این قطعه، تاثیر برداشتن آن بر روی خودروها را مورد بررسی قرار دهیم. توضیح مشکل: با حرکت و عبور از روی یک دست انداز، احساس می کنید که خودرو چند بار بالا و پایین می رود.

توضیح مشکل: در حین حرکت متوجه می شوید که خودرو به یک سمت کشیده می شود. توضیح مشکل: با حرکت آرام، متوجه می شوید که فرمان حرکت جهشی انجام می دهد. تسمه فرمان هیدرولیک شل شده است. اتصالات فرمان و یا برخی از قطعات آن شل شده است.

پیچهای چرخ شل شده اند. اگر قرار باشد با موتورسیکلت خود یک مسافت طولانی را طی کنید (مثل مسافرت رفتن)، یا مسافت کوتاهتری را با سرعتی زیاد (مسابقه دادن) ، و موتور شما هم با هوا خنک شود (اصطلاحاً هوا خنک گفته میشود)، قطعاً یا به مقصد نمیرسید و یا وقتی میرسید، تمام اجزای انجین موتورسیکلت شما از شدت حرارت وارده صدمات جدی دیدهاند و دیگر آن موتور برایتان موتور نخواهد شد.

یکی دیگر از وظایف مهم اگزوز خودرو، کاهش صدای ایجاد شده ناشی از حرکت سوپاپ ها در موتور و عمل احتراق می باشد.

XSR155 به گونه ای طراحی شده است که برخلاف هر موتورسیکلت دیگری از کلاس خود، احساس آزادی را ایجاد می کند. اگزوز این صداها را خنثی می کند. هنگامیکه سعی می کنید تا با سرعت یکنواخت حرکت کنید، موتور جهش می کند و بد کار می کند.

مدل جدید مفهومی بی.ام.و دارای یک توربو دیزل سه سیلندرو دو موتور الکتریکی است. موتور ممکن است مشکلات مکانیکی داشته باشد. فیلتر هوا ممکن است گرفته باشد. اگر خودروی شما کاربراتور دارد، دهانه آن ممکن است تنظیم نباشد و یا خراب شده باشد.

این مساله ممکن است جزئی باشد و نادیده گرفته شود. اتصالات کمک فنرها شکسته است. کمک فنرها فرسوده شده اند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن