اگزوز تیبا - یدک ماشین اراک

به طور کلی علت ورود بنزین زیاد به موتور از مهمترین دلایل صدای انفجار در اگزوز به شمار میرود. خرابی وایرها و و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به طور کلی علت ورود بنزین زیاد به موتور از مهمترین دلایل صدای انفجار در اگزوز به شمار میرود. خرابی وایرها و ورود حجم زیاد بنزین به موتور: هنگامی که بنزین بیش از حد معمول به موتور وارد میشود، منیفولد نمیتواند تزریق هوا را به درستی انجام دهد و بنزین ممکن است در جایی خارج از محفظه انفجار، منفجر شود.

همینطور که از اسم آن مشخص است این لوله گازهای موجود در انبار خودرو را به بیرون میفرستند. فن آکسیال دیواری یکی از فن های بسیار بادوام و مستحکم است که در برابر شرایط بیرونی دچار خوردگی و زنگ زدگی نخواهد شد.

انژکتور در ورودی سیلندر قرار دارد و باید سوخت را در زمان معین و براساس میزانی که کامپیوتر خودرو برای آن مشخص کرده است، سوخت را به درون سیلندر تزریق کند. هنگامی که عمل احتراق انجام میگیرد گازهایی مانند فسفر، منوکسید کربن و دی اکسید کربن و…

زمانی که ای سی یو به کویل دستور میدهد تا ارسال برق را برای احتراق قوی بیشتر کند موجب عطسه زدن اگزوز میشود. زمانی که میخواهید شتاب گیری کنید و پدال گاز را بیموقع فشار دهید، اگزوز عطسه میزند.

دریچه چک است مناسب نیست، اما شما می توانید مجموعه ای از پرده بسته می شود زمانی که فن است. صدا خفه کن ها با لنت هایی که مخصوص جذب امواج صدا هستند هم باعث کاهش صدای خروجی می شوند.

1. استقامت بالا و ابعاد مختلف این امکان را می دهد که از این فن ها در صنایع و دستگاههای مختلفی استفاده گردد. چون بست ها یا زنگ زده اند و یا پوسیده شده اند و قابلیت استفاده مجدد را نخواهند داشت.

سیمان ایالات متحده آمریکا و اروپا برای فروش استفاده می شود . 6. سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در اگزاست فن های سانتریفیوژ به دوصورت اتصال مستقیم و اتصال فولی تسمه می باشد.

امروزه با گسترش شبکه اینترنت در بسیاری از نقاط کشور می توان به صورت اینترنتی اقدام به خرید ضایعات آهن کرد.

برخی از مشکلات خودرو را میتوان به راحتی شناسایی کرد برای مثال نشتی مایعات از خودرو بیان کننده وجود اشکالاتی در قسمتهای مختلف است که براساس رنگ مایعات میتوان آن را تشخیص داد. 1. حلزونی : بخشی که پروانه داخل آن قرار میگیرد: هواکش های کانالی ساخت این شرکت طبق استانداردهای اروپائی ساخته شده و دارای بالاترین راندمان با کمترین سطح صدای ممکن میباشد و طبق آخرین کیفیت تکنولوژی روز دنیا تولید میگردد.

صداهای اگزوز را جدی بگیرید چراکه ممکن است به قطعات و بخشهای مختلف آن آسیب وارد کند و هزینه زیادی را به همراه داشته باشد. این قطعه به ظاهر ساده برای سلامت موتور نقش مهی را به عهده دارد زیرا تمام گازها و دودهای تولید شده را به خارج از خودرو هدایت میکند و اجازه نمیدهد که به سیستم خودرو آسیب وارد شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن