اگزوز تیبا - یدک ماشین اراک

زیبایی این چراغ ها در شب بسیار خیره کننده است اما همانند سایر موتورسیکلتهای هم رده خود متاسفانه اگر با این مو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

زیبایی این چراغ ها در شب بسیار خیره کننده است اما همانند سایر موتورسیکلتهای هم رده خود متاسفانه اگر با این موتور وارد تونل های تاریک در جاده ( مثلا تونل دشت ارژن به کازرون ) شوید متوجه خواهید شد که چراغ این موتور به هیچ عنوان نمیتواند جلوی شما را روشن سازد و کاملا در تاریکی خواهید بود.

رقیق نشان دادن مخلوط سوخت توسط سنسور اکسیژن به چند دلیل است: تمام شدن عمر کارکرد سنسور، آلوده شدن آن، اتصال نامناسب سیم ها و یا بروز مشکل در جرقه زنی یا تراکم مـــوتور.

بخش ششم ـ گردش ماده 152 ـ قواعد گردش در تقاطعها به شرح زير است: الف ـ براي گردش به راست بايد با توجه به سرعت و جهت و موقعيت وسايل نقليهاي كه در جلو و عقب حركت ميكنند با فاصله كافي و مناسب و با استفاده از چراغ راهنما و يا با دادن علامت، وارد خط عبور سمت راست شده و به طور كامل از كنار تقاطع بگذرند.

کایت های آن با طراحی و شکل های آیرودینامیک کاملا با استانداردهای روز دنیا مطابقت دارد و با طراحی آیرو دینامیک آن دست یابی به سرعت های بالا را بسیار راحت نموده است. کایت کنار زین با طراحی زیبا با نوشته S250 خود میخواهد به مخاطب حس سرعت را القا کند.

موتورسیکلت زونتس 250 اس با طراحی مدرن خود با الگو گیری از شخصیت های فیلم transformers طراحی گردیده است تا بتواند با ظاهر خود بیانگر قدرت و عظمت خود در رده یک موتورسیکلت دو منظوره شهری و اسپرت باشد. فعالیت خود را در شهرک صنعتی زنجان به منظور بهره وری هموطنان گرامی آغاز نمود و در حال حاضر در زیربنای بیش از 17000 متر مربع شامل سالن های تولید و اداری و با ظرفیت رسمی تولید بیش از 50.000 دستگاه در سال مشغول به فعالیت می باشد .

سائیدگی دندههای اویل پمپ، ضعیفی فنر اویل پمپ شل بستن یاطاقانها، ترک میللنگ تا انتهای کانال روغن، سائیدگی بوش میل سوپاپ، کمی غلظت روغن، حرارت بیش از حد موتور وجود ترک در کانالهای داخلی و سائیدگی بوش گژن بین اگر چنانچه از سوراخ وسط شاتون روغنکاری شود.

با این حال، بهتر است به این مورد توجّه داشته باشید که بسیاری از مشکلاتی که پس از نصب منبع اگزوز اسپرت ایجاد میشوند به خاطر غیراستاندارد بودن و یا مهندسی ناقص این قطعات میباشد و در ادامه قصد داریم تا اطّلاعات بیشتری را در رابطه با این قطعات به شما ارائه دهیم و قسمت عمدهای از ابهامات مطرح شده در رابطه با اگزوزها و سر اگزوزهای اسپرت را برطرف نماییم.

برای خرید این قطعه میتوانید به راحتی سفارش اینترنتی بدهید و کالا خود را دریافت نمایید. هرگز نیازی نیست که برای پیدا کردن پمپ بنزین از مسیر خود خارج شوید.

چراغ های راهنمای این موتور دارای سطح کوچک اما میزان ایجاد نور بزرگی هستند و به خوبی میتوانند در زمان تغیر مسیر های شما سایر رانندگان جلو و پشت سر شما را آگاه سازند.

این مواد شامل سرب، منگنز و سیلیکون هستند. البته قابل ذکر است این محصولات توانسته اند دستورالعملهای اعلام شده از طرف سازمان حفاظت محیط زیست کشور را با انجام آزمونهای مربوطه در مراکز تحقیقات آلایندگی خودرو با موفقیت کامل احراز نماید .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن