اگزوز تیبا - یدک ماشین اراک

در بسیاری از کاربردهای صنعتی برای کاهش دما از فن سانتریفیوژ استفاده می شود تا مواد صنعتی در دمای مطلوب قرار ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در بسیاری از کاربردهای صنعتی برای کاهش دما از فن سانتریفیوژ استفاده می شود تا مواد صنعتی در دمای مطلوب قرار بگیرند. 31 - استفاده لاستیک میخ دار در فصول و مواقع غیر مجاز .

اگزوز هم اگر واشر گلوش خراب باشه یا لوله اش سوراخ یا شکسته باشه باعث آمدن گازهای اگزوز توی اتاق میشه مخصوصاً در حرکت و با خرابی لاستیک درب صندوق عقب و خرابی لاستیک دور دربها چون در حال حرکت فشار هوای توی اتاق کم میشه و از صندوق عقب و کنار دربها هوا کشیده میشه توی اتاق .

باک - مخزن سیستم کانیستر - منیفولد هوا ( این سیستم بخارهای بنزین توی باک رو جمع میکنه در یک مخزن پلاستیکی و هر 5 یا 10 ثانیه با مکش منیفولدِ هوا , بخارهای بنزین کشیده میشه و میره توی سیلندرها و میسوزه و باعث صرفه جوئی در مصرف سوخت میشه ) .

باز بودن دریچه ی هوای تازه هم باعث اومدنِ بوی نامطبوع از داشبورد به اتاق میشه خصوصاً اگر اگزوز سوراخ باشه یا موتور کمپرس داشته باشه ( خرابی رینگها ) و بخار روغن از موتور متصاعد بشه . انجام این کار مانع ماسیده شدن محور در سر جای خود میشود و باعث میشود گریس بلبرینگ دوباره پخش گردد.

عدم خروج مناسب دود از اگزوز قدرت موتور را می کاهد و منجر به داغ شدن موتور می شود. اما دلایل دیگری هم وجود دارند که ممکن است کم شدن آب رادیاتور خودرو شما به آن وابسته باشد.

در ایران بسیاری از ماشینها مشکل نشت بنزین از جای پمپ و شناور بنزین که زیر صندلی عقب هست دارند . البته در صورتی که آب در رادیات نباشد، حتی دور تند فن هم نمی تواند آمپر را پایین بیاورد.

ممکن است در برخی از مواقع علت کم کردن آب رادیاتور به دلیل خرابی یکی از اجزای تشکیل دهنده رادیاتور خودرو مثل ترموستات، لوله های ورودی و خروجی آب بخاری، فن خودرو، منبع انبساط، شبکه رادیاتور، محفظه پایین رادیاتور، واتر پمپ، بخاری و یا سوختن واشر سرسیلندر باشد.

همانگونه که در بخش های پیشین مقاله اشاره شد، فن آکسیال بصورت جریان محور عمل می کند. بخش سوم ـ سبقت ماده 132 ـ رانندگاني كه قصد سبقتگرفتن از وسايل نقليهاي را كه در جهت آنان حركت مينمايند دارند، در محلهاي مجاز و در صورت لزوم پس از روشن كردن چراغ راهنما و يا با دادن علامت لازم تنها از سمت چپ آنها سبقت گيرند و پس از سبقت و طي مسافت كافي، بار ديگر با روشن كردن چراغ راهنما و يا با دادن علامت به طرف راست راه متوجه و در مسير قبلي خود قرار گيرند به نحوي كه راه وسيله نقليهاي كه از آن سبقت گرفته شده بسته نشود يا موجب تصادف نشود.

3- نگهداری نیروی انسان: با توجه به نیاز واحد تولیدی به نیروی انسانی ماهر جهت انجام امور به اداره کارو امور اشتغال اعلام نیاز می شود و متناسب با درخواست نیروی انسانی جهت گزینش به واحد معرفی می شوند که پس از آزمایش فنون و مهارت و تکمیل و پرسشنامه های استخدامی و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه، آزمایش بهداشت و سو پیشینه معرفی خواهند شد.

یکی از خدمات فنی ما اصلاح مشکل اگزوز دود DPF و EGR , مشکل ادبلو کامیون های اسکانیا می باشد . اما این نوع اگزوز در مسابقات اتومبیلرانی نیز بسیار کاربرد دارد ، زیرا سبب بالابردن شتاب خودرو می شود.

آخرین مطالب