اگزوز از ماشین سنگزنی

موتور سیکلت بنلی ۳۰۰، در بازار فروش رقیبانی جدی نظیر موتورهای ktm 390 و کاوازاکی Z250 را پیش رو دارد. این صد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

موتور سیکلت بنلی ۳۰۰، در بازار فروش رقیبانی جدی نظیر موتورهای ktm 390 و کاوازاکی Z250 را پیش رو دارد.

این صدا به احتمال زیاد نشانگر خرابی شاتون است؛ البته اگر فرد بدشانسی باشید احتمال این که یاتاقان خودرو، به علت نرسیدن روغن به آن، مشکل پیدا کرده باشد نیز وجود دارد.

اما اگر صدا ضربه ای و با عمق زیاد بود بهتر است دست به جیب شوید! تنظیم نبودن کلاچ، تنظیم نبودن اهرم دسته دنده، خرابی ماهک، غلاف کشویی و برنجی های و یا تعویض بیموقع دنده و یا انتخاب دنده نامناسب با شرایط و سرعت لحظه رانندگی باعث بروز این مشکل میشود.

دلیل بروز این عیب نیز به خاطر روانکاری نامناسب و یا فشارهای نامتعارف به دیفرانسیل است که منجر به ساییدگی این قطعات می شود.

صدای زوزه از قسمت دیفرانسیل که در خودروها نشانه ای بسیار رایج از وجود خرابی در این قطعه مهم به شمار می رود. این عیب در صورتی که کم باشد با شیم گیری (فیلر گیری) از بین میرود و در غیر این صورت نیاز به تعویض کراون ویل و یا پینیون و یا بلبرینگ هاست.

اگر صدا حتی در حالت خلاص بودن گیربکس نیز شنیده میشود، احتمالا نشان از همراستا نبودن موتور و گیربکس یا وجود خلاصی اضافی دنده هاست.

وقتی شمع سیلندری که گژنپین آن صدا می کند قطع شود ، صدا کاهش می یابد . واشر کامل گلویی اگزوز پژو ۲۰۶:قطعه ای می باشد که گازهای خروجی از موتور را که در اثر احتراق رخ می دهد، صدای ناهنجار ایجاد می نماید که برای آب بندی صدا در خروجی منیفولد و ورودی کاتالیست از واشر گلویی اگزوز استفاده می شود.واشر گلویی اگزوزیکی از موارد و قطعات مصرفی برای انواع خودرو میباشد و کیفیت این واشر در کارایی و بهرهوری خودرو بسیار تاثیرگذار است، هر چند برخی از تعمیرکاران به این نکته توجه لازم را ندارند.

صدای خرد شدن دنده ها که در اصطلاح به آن آب هویج گرفتن گیربکس هم گفته میشود، هنگامی به گوش میرسد که سرعت دنده ها هنگام درگیری با یکدیگر یکسان نباشد.

البته لازم به ذکر است که در هر حالت حرکتی، صدای ایجاد شده می تواند متفاوت باشد. ما در چارچوب لوله اول، دایره برش را چسباندیم. وظیفه اصلی این هماهنگی بر عهده کشویی دنده هاست که تعویض ضرایب دنده را آسان و راحت می کند.

شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما و با پیگیری درخواست خود در خصوص خرید عمده اگزوز در اصفهان اقدام کنید تا واحد فروش در اولین فرصت جهت مطرح ساختن شرایط همکاری و روند های فروش برای ارائه اگزوز های مد نظر شما اقدام کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن