حقایق، تخیلی و ثبت آگهی تبلیغاتی

اقتصاد آنلاین یکی از پرمخاطبترین و پربازدیدترین وبسایتهای خبری ایرانی در حوزهٔ اقتصاد به حساب میآید. خیلی بعی

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

اقتصاد آنلاین یکی از پرمخاطبترین و پربازدیدترین وبسایتهای خبری ایرانی در حوزهٔ اقتصاد به حساب میآید. خیلی بعید است که دربارهٔ موضوعی در حوزهٔ سلامت کودک، زنان و بارداری جستجو کنید و با نام این سایت برخورد نکنید. موقع ثبت نام گروه و زیر گروه را مطابق با نوع شغل ، خدمات و محصولات خود را مطابق گروه و زیر گروه های آگهی طبقه بندی کنید . نام تصویر را متناسب با آگهی تان تغییر دهید . این وبسایت در این ۱۱ سال با ارائه محتواهای مختلف در زمینههای اجتماعی، فرهنگی، تناسب اندام و مد توانسته در میان سایتهای پربازدید ایرانی قرار گیرد. بهترین آگهی تبلیغات زمانی ارائه میشود که مشکلی وجود دارد و شرکت شما میتواند آن را حل کند چون در زمان نیاز، احتمال خرید مشتری خیلی بالاست. وقتی افراد چیزی را در اینترنت جستجو میکنند، برندها و شرکتها دوست دارند که در صدر نتایج گوگل باشند تا مخاطب، آنها را برای بازدید و خرید انتخاب کند؛ میدانید که نتایج اول گوگل همیشه بیشترین احتمال کلیک را دارند. حضور تحلیلگران اقتصادی در دنیای اقتصاد و پایبندی آنها به اصول حرفهای باعث شده است که تعداد زیادی از افراد روزانه از این وبسایت استفاده کنند.

برای نمایش تبلیغات همسان خود در دنیای اقتصاد ۸۲۵ تومان بهازای هر کلیک کنار بگذارید. دنیای اقتصاد وبسایت خبری و تحلیلی است که سعی میکند دانش اقتصادی بازدیدکنندگان خود را افزایش دهد. شما به مخاطبی نیاز دارید که زمان خود را صرف گشتوگذار سایتهای پربازدید تبلیغاتی میکند. در این صورت، سایتی برای شما خوب است که به این قشر خدمت میکند. بماند که در بعضی مواقع آگهی ها در همان ساعات اولیه روز به اتمام می رسید و در این صورت باید پیش از جستجوی خدمت به جستجوی روزنامه آگهی بپردازد. بعد از ثبت آگهی لازم است ناظر آن را تأیید کند که این بازه زمانی معمولا در سایت ها سریع اتفاق می افتد. شما می توانید به هر تعداد که مایل باشید آگهی تبلیغاتی رایگان در سایت نیازمندی ایران فوروارد ثبت کنید و از مزایای تبلیغات اینترنتی در یکی از بهترین سایت های تبلیغات رایگان برخوردار شوید. همچنین رپرتاژ یکی از بهترین روشهای بازاریابی در اینترنت میباشد که به وسیله آن قادر خواهید بود تا اخبار خود را در برترین رسانهها منتشر نمایید. آنها توانستهاند بازدید روزانهٔ خود را با ارائه آخرین اخبار ایرانی و خارجی در زمینههای مختلف و همچنین تصاویر و ویدیوهای خبری افزایش دهند. فرارو وبسایت خبری است که با ارائه آخرین اخبار ایران، سیاسی و ورزشی جایگاه خوبی میان کاربران ایرانی به دست آورده است.

نمناک همچنین با ارائه محتواهای آموزشی برای آشپزی به یکی از منابع محبوب برای پیداکردن دستور پخت غذاهای مختلف به حساب میآید. گفتم برد-برد چون در مثال ما، قبلاً، علی مجبور بود به سایتهای مختلف سر بزند. در سایت آنی گاه نیز ثبت آگهی به صورت رایگان بوده و انتشار آگهی 5 دقیقه زمان می برد. در نگارش متن رپورتاژ آگهی شما باید خدمات سایتتان یا محصولات خود را در یک محتوای یونیک و غیرکپی معرفی نمایید، اگر زبان و نگارش محتوای رپرتاژ، نامناسب و غیراصولی باشد نه تنها به موفقیت سایتتان کمک نمیکند بلکه میتواند باعث آسیب رساندن به سایت و رتبه آن در گوگل نیز منجر شود. شما میتوانید روی این ظرفیت برای معرفی خود و جذب مشتری حساب کنید. کار ما با معرفی سایتهای پربازدید تمام شد. قبل از هرچیزی باید به ارزیابی ویژگیهای جمعیتشناختی و رفتار بازدیدکنندگان سایتهای تبلیغاتی پربازدید بپردازید. در کنار این موارد، به مسائل دیگر مثل رفتار و درآمد هم باید توجه کنید. شما همچنین میتوانید از آنها بخواهید اطلاعات مربوط به رفتار کاربران خود را با شما در میان بگذارند. مطالب آنها را بررسی کنید تا به میزان تعامل بازدیدکنندگان پی ببرید. فعالیت حرفهای انتخاب، اعتماد تعداد زیادی از افراد را به دنبال داشته است.

وبسایت طلا (پایگاه آموزشی، اطلاع رسانی و خبری طلا) اولین مرجع اطلاعرسانی قیمت طلا و اونس بازار تهران، قیمت طلا و سکهٔ بانکی و اخبار مرتبط با طلا و جواهرات است. آنها با ارائهٔ آخرین اخبار اقتصادی و مقالههای آموزشی توانستهاند تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهند. بهعنوان مثال، آیا بخش نظرات آنها شلوغ است یا کسی نظری ثبت نکرده است؟ بهعنوان مثال، ممکن است محصول شما فقط برای مردان یا زنان باشد؛ بنابراین شما باید بدانید ترافیک اصلی آنها را زنان تشکیل میدهند یا مردان؟ شما باید بدانید تبلیغ شما را چند نفر در ماه مشاهده میکنند. چند سال پیش که فروشگاههای اینترنتی نبودند و شما به دنبال یک هدیه زیبا برای دوست خود میگشتید، چه میکردید؟ چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ البته یکی دیگر از سایتهای پربازدید و محبوب ایرانی ورزش۳ است که برای تبلیغات همسان در این سایت، باید ۱۵۰۰ تومان بهازای هر کلیک کنار بگذارید. شما باید برای تبلیغات همسان و تبلیغات بنری بهازای هر کلیک بهترتیب ۷۵۰ تومان و ۱۲۰۰ تومان هزینه کنید. برای تبلیغات بنری و همسان بهترتیب باید بهازای هر کلیک ۱۲۰۰ تومان و ۷۵۰ تومان در نظر بگیرید. هزینهٔ هر کلیک در سایت نمناک برای تبلیغات همسان ۸۲۵ تومان تمام میشود. ولی کدام سایت پربازدید تبلیغاتی گزینهٔ بهتری است؟

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد بیشتر بدانید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402