اگزوز از ماشین سنگزنی

اگر موتور ریپ میزند یا بد کار میکند و همزمان بوی تخممرغ گندیده به مشامتان میرسد، مشکل از مبدل کاتالیزوری است.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر موتور ریپ میزند یا بد کار میکند و همزمان بوی تخممرغ گندیده به مشامتان میرسد، مشکل از مبدل کاتالیزوری است.

هر دیسکی که به دلیل محفظه یا محل دیگری که در آن نصب شده است ، بدون هوای دمیده نمی تواند به راحتی خنک شود. اگر این صدای ماشین را فقط در زمان روشن یا خاموش کردن سیستم گرمایشی/ سرمایشی خودرو میشنوید، احتمال دارد فن که زیر داشبورد نصب شده است خراب شده باشد.

در ابتدا با خرابی مبدل ماشن فقط ریپ میزند، اما درنهایت با مسدود شدن کامل آن، دیگر ماشین روشن نمیشود. و فقط غرش صدا خفه کن به این کار کمک می کند.

سپس این مخلوط در سیلندر موتور فشرده و مشتعل میشود و انرژی حرکتی موردنیاز پیستونها را فراهم میکند. در نهایت این گازها به انبار اگزوز (صداخفهکن) منتقل میشوند که صدای خروج آنها را کاهش میدهد و سپس از طریق لوله اگزوز بیرون میفرستد.

هنگامی که خراب می شود ، جوشکاری لوله اگزوز به تنهایی می تواند به شما کمک کند پول زیادی ذخیره کنید.این فرآیند آسان است ، اگرچه به مقدار زیادی تمرکز نیاز دارد.

موتور ژنراتور هایی که با دیزل کار می کنند به پیش گرمایش قبل از شروع به کار و پیش سرمایش قبل از سوخت گیری نیاز دارند. سیستم رایانه اتومبیل از این اطلاعات برای تنظیم میزان سوخت وارد شده به موتور استفاده میکند.

حتی ممکن است دود اگزوز وارد کابین خودرو شود. ورودی آب به رادیاتور قابل تشخیص است. قیمت منعی برای صدورگواهینامه رانندگی موتور سیکلت برای بانوان وجود ندارد قابل توجه مالکان موتورسیکلتها و خودروهای فرسوده/ اطلاعیه جدید کارت سوخت در راه است ماجرای صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چه بود؟

فروشگاه سعیدی پارت بیش از 10 سال است که در زمینه واردات و تهیه و توزیع قطعات (لوازم یدکی) خودروهای کیاموتورز، میتسوبیشی و هیوندای فعالیت دارد.

اما همانطور که می دانید کاتالیست نیز همچون سایر قطعات موجود در خودرو، یک طول عمر مفید داشته و پس از آن کارایی اولیه خود را از دست خواهد داد.

هرچند ممد یک اگزوز مهندسیشده را انتخاب کرده است. همراه با واشر ، اتصالات کمتری در آب ، پیچ و مهره های نصب شده و همه شاخه های لازم است. آیا سیستم به راحتی نصب می شود؟ سیستم سوخت، وظیفه ذخیره و تأمین سوخت خودرو را برای کارکردن موتور برعهده دارد.