انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

کاتالیست خودرو چیست و چه وظیفه ای دارد؟ اکثر خودرو های امروزی از این نوع سیستم استفاده می کنند و این یک دلیل

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

کاتالیست خودرو چیست و چه وظیفه ای دارد؟ اکثر خودرو های امروزی از این نوع سیستم استفاده می کنند و این یک دلیل بیشتر نمی تواند داشته باشد و آن راحتی در استفاده است.

آموزشگاه فنی برق از نظر دسترسی در بهترین نقطه تهران یعنی میدان انفلاب واقع شده است که به راحتی می توانید با مترو، بی آر تی و تاکسی از هر کجای تهران تردد داشته باشید.

آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین مراکز آموزش مکانیکی در تهران است . در دوره مکانیکی خودرو آموزشگاه فنی برق صفر تا صد مکانیک خودروهای داخلی و خارجی همانطور که در سرفصل ها به آن اشاره شده است به شما آموزش داده می شود.

این آموزشگاه به صورت عملی، تخصصی و جامع کلیه موضوعات مربوط به مکانیکی در خودروهای داخلی و خارجی را به شما آموزش می دهد. هدرز دنا پلاس توربو یکی از علت هایی که وسط کار عکس نگرفتم این بود اعصابم از باز کردن لوازم ماشین خورد بود!

در کنار مهارت هایی که در بالا اشاره شد، توانایی جسمانی مناسب و مهارت در باز و بسته کردن قطعات سنگین از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به روز بودن دانش و اطلاعات از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. در عوض یک منبع با کیفیت بالا و یا مناسب خودرو، نه تنها صدای دلنشین تولید می کند بلکه روی سیستم گازهای خروجی و عملکرد موتور نیز تاثیر گذار می باشد.برای بسیاری انتخاب بین منبع اسپرت رنجرووری یا فابریک نیازمند کمی تحقیق و اطلاعات درباره تفاوت آنهاست.

علاوه بر خصوصیات تنزل کاهش صدای اگزوز و حرارت، در طراحی سیستم اگزوز باید پارامترهای خاصی از گازهای اگزوز را نیز باید در نظر گرفته شود..انبار سایلنت و منبع اگزوز دیزل ژنراتور,محفظه جمع آوری باید به عنوان بخشی از برنامه سرویس و نگهداری ژنراتور تمیز شود.

می توانید مدت زمانی را به شاگردی نزد یک مکانیک ماهر خودرو بپردازید و از طریق کار عملی بر روی خودرو با مهارت های این شغل آشنا شوید اما باید بگوییم یادگیری به این روش به زمانی طولانی نیاز دارد علاوه بر این شما در این روش با صفر تا صد مکانیک آشنا نخواهید شد.

بازار کار عالی و همیشگی مکانیکی خودرو در کشور با توجه به رشد تعداد خودرو باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره های آموزشی مکانیکی را برگزار نمایند. روش دیگر برای یادگیری مهارت های این شغل، شرکت در دوره های آموزشی مکانیک خودرو است.

نتایج بررسی ها نشان می دهد که وضعیت بازارکار مکانیک خودرو در کشورهای دیگر در سالهای اخیر رشد بالایی داشته است و این موضوع به خوبی نشان از بازار کار خوب این رشته برای آن دسته از افرادی که علاقه مند مهاجرت به خارج از ایران هستند می دهد.

آخرین مطالب