انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

وقتی به این حالت رسیدیم، یعنی دلکو تنظیم شده است. در غیر این صورت ایمنی خودرو به شدت کاهش پیدا میکند. وجود مش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وقتی به این حالت رسیدیم، یعنی دلکو تنظیم شده است. در غیر این صورت ایمنی خودرو به شدت کاهش پیدا میکند. وجود مشکل در حفظ تعادل خودرو و انحراف در پیچها میتواند بر اثر خرابی کمک فنرها باشد. بالا و پایین رفتن خودرو به خصوص اگر جاده ناهموار باشد و یا اصطلاحاً شیرجه رفتن خودرو در حین ترمزهای شدید، ممکن است به دلیل خرابی کمک فنرها باشد.

اگر قطعات و لوازم مربوط به نصب کمک فنر ترکخوردگی و یا تغییر شکل داشته باشند، در زمان شتابگرفتن، ترمزکردن و یا عبور از ناهمواریهای سطح جاده، باعث ایجاد صدای غیرعادی میشوند.

به عنوان مثال گوگرد موجب مسمومیت پایدار در کاتالیست می گردد، بدین صورت که با واکنش با سطح فعال کاتالیست، مانع ایجاد واکنش تصفیه شده و کاتالیست را از کار می اندازد.

در صورتی که از کمک فنر، روغن نشت کند، بلافاصله باید نسبت به تعویض آنها اقدام کرد. اگر کمک فنر نشتی دارد حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود. تایرهایی که از یک سمت (لبههای داخل یا خارج) اصطلاحاً ساییده شده باشند، نشانگر عیب در سیستم تعلیق به خصوص درکمک فنرها است که پس از انجام آزمایشات لازم و حصول اطمینان از خرابی کمک فنرها، نسبت به تعویض آنها اقدام نمایید.

مسیر هوا در جلو رادیاتور باید طوری طراحی شود که هوای خروجی را از اتاق دیزل ژنراتور خارج نماید. در حالت کلی دیزل ژنراتورها به علت مواد خاصی که از آن ساخته می شوند و ساده تر بودن فرایند ساخت و همچنین ساده تر بودن و کند کار تر بودن قطعاتشان، کمتر دچار خستگی می شوند.

با کلاچکردن میتوان ارتباط بین موتور و جعبه دنده را برای مدت کوتاهی قطع و پس از رها کردن کلاچ، دوباره آن را برقرار نمود.

پس بهتر است دقت کنید عمر مفید کمک فنرهای خودرو به اتمام نرسیده باشد. نگاه که میکنم آسمان پس از مدتها به رنگ آبی فیروزهای ظاهر میشود. کلاچ بخشی از سیستم انتقال نیرو بوده که عملکرد آن قطع و وصل نیروی انتقالی از موتور به جعبه دنده است.

مهم ترین گازهای آلاینده محیط زیست که عمدتاً از طریق خودروها به محیط ساطع می شوند عبارتند از: منوکسید کربن؛ اکسیدهای گوگرد؛ اکسیدهای نیتروژن. اگر خودرو بر روی جاده حالت بیثباتی پیدا کند و منحرف شود، ممکن است از فرسودگی کمک فنرها باشد.

اگر در سر پیچ، خودرو بیش از حد بپیچد به نحوی که راننده برای کنترل آن دچار مشکل شود، این شرایط ممکن از ناشی از خرابی کمک فنر باشد. اگر خواهان خرید این محصول هستید می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو به صورت نقد یا اقساط سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید (ارسال فوری 24 ساعته).

زمانبندی این انتقال برق دلکو به وسیله همان میللنگ موتور تنظیم میشود. این لرزش در غربیلک فرمان نیز احساس شده و در هنگام عبور از ناهمواریها، صداهای بلند و غیرعادی نیز شنیده میشود. شماره پلاک خودرو متقاضیان توسط مراکز به پلیس راهور ارائه میشود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن