انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در ادامه به بررسی آب روغن قاطی کردن خودرو میپردازیم تا اطلاعات کافی درباره آن داشته باشید و راههای جلوگیری از

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در ادامه به بررسی آب روغن قاطی کردن خودرو میپردازیم تا اطلاعات کافی درباره آن داشته باشید و راههای جلوگیری از آن را بدانید. در این پژوهش، آخرین تکنولوژی ساخت کاتالیست های مورد مصرف در اگزوز خودرو جهت تولید انواع مورد نیاز آن در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

و موتور به اندازه اي كه سوخت مصرف مي كند نمي تواند توليد توان كند. بايد فشار سوخت را با يك گيج فشار چك كنيد و در صورت نياز رگلاتور فشار را تعويض نماييد.

هرجای دنیا که بروید معمولاً برای هرخودرویی، محدودیتهای تردد تعریف میشود و اگر خودرو وضعیت تولید آلایندگی مطابق با استانداردهای روز را نداشته باشد اجازه رفت و آمد در همه مناطق و نواحی شهر را نخواهد داشت. وقتي كه موتور خودرو را روشن مي كنید و موتور خودرو سرد است وجود كمي بخار آب و دود سفيد در در گازهاي خروجي از اگزوز طبيعي است، اما پس از اينكه موتور كمي گرم شد و خيلي زود بايد اين دود سفيد برطرف شود در غير اين صورت مشكلي در موتور خودروي شما وجود دارد.

جوش آوردن موتور خودرو به دلیل کم شدن آب رادیاتور رخ میدهد. سازمان محيطزيست بايد طرح اجباري شدن استفاده از مبدل كاتاليست را براي تمام خودروهاي قديمي اجرا كند تا هزينه هاي دولت در اجباري كردن خودروهاي توليدي جديد، هدر نرود.

اگر صدای خودرویی که منبع اگزوز نداشته باشد را شنیده باشید، تفاوت آن را با زمانی که دارای منبع اگزوز می باشد، درک کرده اید. اگر واشر سرسیلندر مشکل داشته باشد، مرز بین آب و روغن از بین میرود و روغن با خروج از مسیر خود وارد چرخه آب موتور میشود.

دود سفيد يا بخار آب در دود خروجي اگزوز مشاهده مي شود. در واقع هر زمانی در آب رادیاتور خودرو، مقداری روغن مشاهده کردید یعنی این اتفاق پرهزینه برای خودرو رخ داده است.

هر دوچرخه motocross 250 مکعب - یک ماشین دو چرخ قدرتمند، که وظیفه است همیشه برای اولین بار در پایان. عملکرد و صدا ضروری است، اما یک سیستم اگزوز نیز باید از مواد با کیفیت ساخته شده تا زمان آن ادامه یابد.

عکسهای جاسوسی نشان میدهد که این خودرو کوپه کاملا پوشیده شده و آنطور که شورولت قبلا اعلام کرده بود این کوپه با بال عقب عظیمی به بازار عرضه خواهد شد اما اکنون در عکس های جاسوسی گرفته شده خبری از بال های عظیم عقب نیست و گویی این کارخانه خودروسازی این امکان را به عنوان بخشی از یک بسته عملکردی اختیاری در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

با درخواست سرویس از طریق رگلاژ، دیگر احتیاجی به مراجعه به تعمیرگاه بدون اطلاع از شلوغی و یا بسته بودن آن نخواهید داشت. درنتیجه تغییر این کدها ممکن است باعث افزایش مصرف سوخت خودرو یا تغییرات دیگری شود ولی میتواند تقویت موتور ماشین را در پی داشته باشد و باعث افزایش قدرت آن شود.

یا به عبارت بهتر طول آن ، به منظور به دست آوردن افزایش گشتاور در فرکانس مورد نظر. براي اين منظور بهتر است كمپرس موتور چك شود تا شرايط عمومي بررسي گردد.