انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

در هر خودوی 206 تنها یک عدد لاستیک منجید اگزوز وجود دارد. محل قرار گرفتن قطعه در اتومبیل: قطعه منجید اگزوز 20

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در هر خودوی 206 تنها یک عدد لاستیک منجید اگزوز وجود دارد. محل قرار گرفتن قطعه در اتومبیل: قطعه منجید اگزوز 206 به اگزوز متصل است. بنابراین با انتخاب قطعه باکیفیت و دارای گارانتی مانع آسیب های جدی به سیستم اگزوز خودروی خود شوید.

در سال 2015 شاهد ابتکار جدید از کمپانی باجاج بروی پالس های 150 و 180 دو رنگ در یک موتور ! اگزوز دوگانه مخالف: اگزوز های دبل دارای ویژگی های مثبت زیادی بودند اما به دلیل خم نشدن لوله های اگزوز به سبب جنس آن کارخانه های خودروسازی قادر نبودند از این نوع اگزوز در خودروهای کوچک و متوسط استفاده کنند.

در مقابل تیبا بدون صندوق میتواند در ۱۳ به این مقدار از سرعت دست پیدا کند. در هنگام تعویض روغن از ورود هر گونه گرد و غبار و ذرات خارجی به داخل مخزن جلوگیری کنید. این قطعه تمام لاستیکی بیضی شکل در برابر حرارت مقاوم بوده و از هر گونه آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

به دلیل حرارت بالای اگزوز، این قطعه نباید در تماس با قطعات دیگر باشد و از آنجایی که این قطعه طول قابل توجهی دارد، باید توسط بست هایی در جای خود نگه داشته شود.

اگر قصد خرید هر کدام از این دو مدل خودرو را دارید میتوانید با مشاوران فروش سپند خودرو از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۷۲۱۰۴ تماس گرفته و از شرایط خرید نقدی و اقساطی و تیبا ۲ و ساینا اطلاع پیدا کنید.

در این کابین یک آبشار رنگ داریم و یک جریان هوا از بالا به پایین ایجاد کرده ایم. و ایجاد اشتغال برای 5 نفر می شود.

با توجه به وارداتی بودن لوله های آلومینایز و وجود تحریم های ظالمانه و نبود لوله قطر 48 برای تولید مجموعه اگزوز تیبا و شاهین به مشکل برخورد کرده بودیم لذا با ساخت و طراحی دستگاه گشاد کن لوله و انجام فرآیند تغییر قطر از سایز 45 به 48 و اخذ تاییدیه توسط شرکت سازه گستر سایپا مشکل حل خواهد شد همچنین علاوه بر حل مسئله و راه اندازی خط تولید، طرح مذکور باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد شد.

تحریم های ظالمانه و جلوگیری از واردات قطعه فلکسیبل جوینت موجب توقف تولید در برخی از خطوط ساخت اگزوز شده است لذا با جایگزینی قطعه ی فلکسیبل جوینت با قطعه ی اتصال دهنده ی رینگ سیل در صورت گذراندن تست های مربوطه مشکل جوینت قطعات اگزوز حل خواهد شد، علاوه بر حل مسئله و راه اندازی خط تولید، طرح مذکور باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد شد.

اگر شما هم از دستگاه ماینینگ استفاده می کنید قطعا یکی از دغدغه ها و نگرانی های شما سر و صدای بسیار زیاد و آزار دهنده دستگاه ماینینگتان است.

در بخش جلو ساینا شاهد تغییرات بسیار زیادی هستیم که باعث شده تا این خودرو ظاهر اسپرتتری به خود بگیرد و دیگر خبری از نمای غیر مهیج تیبا نباشد. این امر بهخودیخود موجب میشود تا با تزریق هوای بیشتر بالطبع اکسیژن بیشتری وارد شود؛ که موجب میشود تا بتوان در هر احتراق سوخت بیشتری را مصرف کرد؛ و درنتیجه نیرو و توان بیشتری تولید شود.

آخرین مطالب