انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

آنها از ابعاد فیزیکی همانند خنک کننده تجهیزات اصلی برای نصب آسان استفاده می کنند، از جمله قرار دادن چاقو به ص

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آنها از ابعاد فیزیکی همانند خنک کننده تجهیزات اصلی برای نصب آسان استفاده می کنند، از جمله قرار دادن چاقو به صورت مجهز، و پیکربندی داخلی آنها طراحی شده است تا کیفیت صدا و میزان عملکرد OE را به شما ارائه دهد.

این محفظه فلزی بسیار کاربردی است و اگر در دیزل ژنراتور ها استفاده نشود، این ژنراتور ها می توانند آسیب های زیادی به محیط اطراف وارد کنند و تا حدودی مخرب باشند.

این سیستم کمک می کند هنگامی که تانک در زمین ناهموار حرکت می کند توپچی بتواند در سایت هدفگیری همواره بدون لغزش هدف خود را ببیند و به سمت آن شلیک کند. این سایت امکان دید و هدفگیری و شلیک بر اساس نوع گلوله را به اپراتور می دهد.

حالا این کارگاه به محیط مناسبی برای تست سیستم های مکانیکی، پنوماتیکی، الکتریکی و هیدرولیکی تانک بدل شده تا قبل از نصب برجک بتوان تمام این سیستم ها را تست و ارزیابی کرد.

سوختن یا خراب شدن واشر دلایل مختلفی دارد که میتوان از آن جلوگیری کرد. اگر تسمه پروانه شل و یا خیلی خشک باشد وقتی ناگهان گاز دهیم صدای سوت شنیده خواهد شد . مدیریت سازمان پیمانکار یا تامین کننده که دارای مسئولیت اجرایی است باید خط مشی این شرکت را مطالعه، درک و در جهت هم راستایی و انطباق با آن اقدامات موثری را ارائه و انجام دهد.

این جمله به طور کلی تعریفی از اگزوز خودرو و سایر وسایل نقلیه است که البته امروزه ویژگی های این قطعه گسترش یافته و وظایف مهم دیگری را هم بر عهده دارد. در خط مونتاژ هر گونه برگشت به عقب به معنای از دست دادن زمان است.

EXHAUST TIPS معمولا تنها بخش قابل توجهی از یک سیستم اگزوز است. ياتاقان زدن نيز در اثر ايراد در امر روان کاري موتور بوده که معمولا ناشي از کمبود روغن است. این قطعه جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور شده و به سبب طراحی بهتر خود، موجب افزایش عملکرد، بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت میشود.

این محصول می تواند نیاز تمامی موتور سوارانی که به دنبال یک محصول منحصر به فرد هستند را بر طرف نماید.

رفع مشکلات ناشی از دود آبی عموما هزینه بالایی دارد چرا که برخی از قطعات داخلی خودرو ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

سوخت را از طریق سیستم های انتقال سوخت به دستگاه اضافه می کنیم و برای خروج دود هم مقری را ایجاد کرده ایم تا دود به خارج منتقل شود. در طرف مقابل بی سیم و مجموعه هایی برای دید فرمانده و دریچه پرتاب پوکه به بیرون وجود دارد.

آخرین مطالب