آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

دید مردم ایران به محصولات چینی، به خصوص در بخش خودرو و موتورسیکلت، چندان مثبت نیست. البته شاید بخش لذت بخش کا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

دید مردم ایران به محصولات چینی، به خصوص در بخش خودرو و موتورسیکلت، چندان مثبت نیست. البته شاید بخش لذت بخش کار با رسیدن به اولین سرعت گیر عظیم الجثه و غیر استاندارد کمرنگ شود، چرا که چنین پدیده آزار دهندهای، اساسا با ارتفاع پایین این ژاپنی خشمگین هم خوانی ندارد و گذشتن از آن به معنای تحمل ناله گوشخراش ناشی از کشیده شدن کف خودرو به سرعت گیر خواهد بود.

بعد از اینکه پیکرهایشان را آوردند، کلیوقت همینطور داشتم اینها را نگاه میکردم. مثل اینکه مقاومت آب، از خشکی بیشتر است.

فرشاد ناصریان' و 'وحید قاسمی ' از روستای سراب احمدوند شهرستان دلفان با حداقل امكانات موفق به ساخت دودگیر خودرو (با قابلیت نصب بر روی اگزوز ماشین) شدند و این طرح را با شماره 62597 در سازمان اختراعات به ثبت رساندند.

در موتور برق ها گازهای اگزوز به وسیله هر نوع موتور دیزلی و گازوئیلی، تولید شده و خارج می شوند که این گازها دارای مواد شیمیایی فوق العاده سمی هستند و نیاز است به صورت مناسبی مدیریت بشوند. به هر حال باید بدانید که با یک محصول چینی اما با طراحی ایتالیایی مواجه هستید!

موضوع دیگر بحث هندلینگ است، البته این را نمی توان به عنوان مشکل مطرح کرد و باید بگوییم که با این همه نیرویی که توسط موتور تولید می شود، شاید آنچنان کنترلی روی خودرو نداشته باشید به قول معروف به نسبت نیروی تولید شده خودرو در دستان شما نیست و این موضوع را زمانی بهتر متوجه می شوید که در پشت فرمان خودروهایی مانند پورشه 911 و یا بی ام و 335i بنشینید و قدرت هندلینگ آنها را با جنسیس کوپه مقایسه کنید.

در بعضی از خودروهای جدید از منیفولدهای که دارای ورودی های صیقلی هستند استفاده می شود تا مقاومت هوا را بر طرف کنند و از طرف دیگر با کاهش لوله های ورودی و فیلتر هوای بزرگتر می توان در افزایش جریان هوا تاثیر مثبت گذاشت.

لایه ی بعدی از بیرون محفظه ی تخم مرغی rotor است که شامل دهانه و مجرای تخلیه می باشد. این رابط کاربری دیزل ژنراتور است و شامل ابزار های مدیریت و کنترل از جمله پریز برق و کنترل ولتاژ است.

همانطور که قبلاً گفتم ، تأثیر سایر عناصر سیستم اگزوز به از دست ندادن آنچه قبلاً به دست آمده است ، کاهش می یابد.

برای جلوگیری از ایجاد نقص ، بلبرینگ های اگزاست فن را به طور صحیح به وسیله روغن و گریس روان کاری کنید. به طوری که در موارد زیادی این کاهش مصرف سوخت تا 20% میرسد و در طولانی مدت میتواند کاهش هزینهای ملموس را در خودرو رقم بزند.

زمانی: یکبار در دزفول مأموریت بودیم. زمانی: دیفرمِ دیفرم! دیفرم کامل! زمانی: امجدیان همدورهای دانشکده و دوست من بود. خدا بیامرزدشان، طالبمهر و امجدیان اجکت کردند. براتپور: در بال من بودند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن