آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

آن مایع می تواند حتی آب و یا مخلوطی از بنزین باشد. دلایل معدودی می تواند باعث خروج مایع هایی مثل آب یا بنزین

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آن مایع می تواند حتی آب و یا مخلوطی از بنزین باشد. دلایل معدودی می تواند باعث خروج مایع هایی مثل آب یا بنزین از لوله اگزوز خودروی شما شوند که برخی از آن ها مشکلی نبوده و برخی دیگر می توانند نشان از مشکل جدی در خودرو باشند.

این مسائل مشکلات بسیار جدی هستند که در صورت اهمیت داده نشدن میتوانند باعث ایجاد مشکلات بزرگ تری شوند که تعمیر آن ها بسیار پرهزینه تر است.

در اکثر موارد همراه با آب خروجی از لوله اگزوز دود سفید نیز خارج می شود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحت تر تشخیص داده و با توجه به آن تعمیر کنید و در کل وجود دود سفید از این لحاظ خوب است.

خوشبختانه در اکثر مواقعی که دود سفید از لوله اگزوز خارج می شود مشکلی نیست، چرا که دود سفید خروجی آب چگالش شده بوده که در سیستم اگزوز به وجود می آید و این پدیده معمولا در روزهای سرد صورت می گیرد.

از زیر ماشین بیرون بروید و به دنبال علائم نشتی دود از لوله اگزوز باشید. یعنی موتور با یک استارت چند ثانیه ای روشن میشه اما موقع روشن کردن ماشین خفه ست و تا دو دقیقه دود غلیظ میاد از اگزوز و ترتر میکنه.

پل دوچرخه های خاکی بیا با جرقه گیر از قبل نصب شده ، اما برخی از آنها do نه اکثر مردم این کار را نمی کنند داشته باشد تا نگران بررسی باشید تا ببینید آیا آنها داشته باشد a جرقه برق دوچرخه خاکی چون مدرن دوچرخه خواهد شد.

سلام.من یک پراید کاربراتوری دارم که تاحالا در این سه سال که خریدم دوسه بار سرویس کاربرات کردم.دفعه قبلی خیلی خوب سرویس شد و خوب روشن میشد و وقتی هم توی هوای سرد روشن میکردم بصورت اتوماتیک تا یکی دو دقیقه دور موتپر روی یک و نیم به بالا بود و خودش کم کم میومد پایین و خلاصه همه چیز شیک و مرتب بود.

یعنی اولا چون توی زمستون بود موقع روشن کردن در هوای سرد پدرم رو در میاورد و حتی گاهی باتریم خالی میشد و هولش دادیم تا روشن بشه. بعدشم که روشن میشد دیگه باید خودم گاز رچ نگه میداشتم تا گرم بشه و معلوم بود ساساتش درست کار نمیکنه.

اگر همه چیز به درستی مطابقت داشته باشد ، دوچرخه باید معمولاً رانندگی را متوقف کرده و دسته ای از شیب ها را در محدوده حرکت قرار دهد. شمعها رو باز کردم و دیدم اوه چقدر خیس و پر از دوده شده و حالا هراز گاهی باید شمعها رو در بیارم تمیز کنم.

ایندفعه که سرویس کردم مثل دفعه قبلی نبود. تعویض فیلترهوا عمل بسیار ساده ایست که شما می توانید در کمتر از یک دقیقه انجام دهید. نواع بوها:تشخیص. دلیل.راه حل رفع تو این مطلب به بررسی انواع بوهایی که بعضی مواقع ما اونها رو حس میکنیم میپردازیم: 1-بوی شیره درخت افرا: این بو بعد از گرم شدن موتور یا زمانی که موتور رو خاموش کردیم حس میشه.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن