راز ناگفته به جکوزی بادی در کمتر از چهار دقیقه

در نتیجه سازگاری بالایی نسبت به کارکرد خود دارد و می تواند به درستی برای استفاده مداوم افراد آماده گردد. جکوز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در نتیجه سازگاری بالایی نسبت به کارکرد خود دارد و می تواند به درستی برای استفاده مداوم افراد آماده گردد. جکوزی بادی را به راحتی میتوان با صرف هزینه کمتر و البته خصوصیات بیشتر جایگزین جکوزی سرامیکی کرد. رفع استرس: گرمای و فشار آب تنشهای عضلانی را از بین میبرد و به شما حس آرامش میدهد. جکوزی چندنفره با توجه به ظرفیت آن دارای ابعاد مختلفی است که داخل آن از آب پر شده و توسط جتهایی به داخل آن از اطراف با فشار معین آب گرم دمیده میشود. اگرچه تمام انواع وان آب گرم نوعی وان و جکوزی به شمار می روند ، اما دارای تفاوت هایی با هم هستند. اما در نظر داشته باشید که هر دو عملا در یک سطح هستند، ولی جکوزی­های سرامیکی از موادی ساخته می­شوند که بدنه­اش شکننده و سخت است. تراس یا روف گاردن برج: حتما لازم نیست ویلا داشته باشید تا جکوزی با گنجایش بالا سفارش دهید. This was creat᠎ed by GSA C​on tent Gener​ator D em ov ersion!

برای این منظور باید با کمک طراح داخلی زیرساختهای تاسیساتی روفگاردن یا تراستان را بررسی کنید، سپس یک طراحی دقیق برای جکوزی خانگی سفارش دهید. اگر هم واحدتان در حال ساخت است میتوانید هنگام ساخت طراحی جکوزی را هم در نظر بگیرید. جکوزی خانگی به دلیل داشتن تجهیزات داخلی پمپ و دمای آب و همچنین وجود شیر آلات و پشتی برای تکیه دادن،باید برای وضعیت طراحی حمام شما مناسب باشد. در یک آپارتمان زیر150 متر 1-3 سرویس بهداشتی وجود دارد که در بهترین حالت حمام مستر روم آن حداکثر 10 متر مربع است. همچنین جکوزیهای بادی خانگی با وجود ظرفیت و حجم بالای خود، بادی هستند و در یک ساک جا میشوند. جکوزیهای خانگی، محفظههایی شبیه وانهای معمولی هستند که در سیستم داخلی خود پمپهای پرقدرت برای رانش آب جهت ماساژ دادن عضلههای مختلف بدن با فشار زیاد، تغییر دما یا تسویه آب دارند. در انواع پنتهاوس یا روف گاردن هم میتوان جکوزیهای بزرگ را طراحی کرد. رفع درد: اگر کمردرد یا دردهای عضلانی، استخوانی یا ستون مهرهای دارید، استحمام در جکوزی، دردهایتان را از بین میبرد.

یعنی اگر شما زیر دوش حمام کنید ممکن است حدود 200 لیتر آب هدر دهید در حالیکه طی استحمام در جکوزی خانگی تنها حدود 60 لیتر آب مصرف میشود. حیاط خانه ویلایی: اگر یک خانه ویلایی با دید محدود از طرف همسایهها دارید میتوانید زیر طاقی پارکینگ یا در طراحی حیاط، به فکر طراحی یک جکوزی خانگی شیک هم باشید. استفادهکنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار میگیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فوارههای زیر آب قرار میدهند. جکوزی خانگی مشترک: اگر ساختمان شما استخر دارد میتوانید برای این بخش مشترک، جکوزی هم سفارش دهید که چون فضای بیشتری موجود است؛ مسلما میتوانید انواع بزرگتر را در طراحی بگنجانید. اگر قصد سفارش جکوزی پیش ساخته را دارید باید توجه فرمایید که هر فرد با ورود به جکوزی حدود بیست دقیقه از امکانات ماساژ جکوزی استفاده می­کند. همچنین آب را با دماهای مختلف گرم می­کند. از تجهیزات مهم و کاربردی در جکوزی بادی پیش ساخته مربعی می توان به دستگاه گرم کن آب با قابلیت گرم کردن تا 40 درجه سانتی گراد، دستگاه حباب ساز آب، پمپ تصفیه فیلتری و پمپ باد اشاره کرد. این جکوزی پیش ساخته بادی بدون نیاز به اتصال به سیستم لوله کشی وفاضلاب قابل استفاده است چون دارای پمپ تصفیه آب .

جکوزی پرتابل ارائه شده توسط اینتکس دارای قابلیت تصفیه آب با استفاده از فیلتر مخصوص خود می­باشد. ابعادی که برای این جکوزی بادی پرتابل در نظر گرفته شده معادل (قطر: 196 سانتی متر ، ارتفاع: 71 سانتی متر) بوده که ابعادی مناسب برای استفاده 2 الی 3 نفر خواهد بود. تفاوت دیگر انواع وان جکوزی در این است که آن ها اغلب به اندازه استفاده همزمان 2 تا 8 نفر به طور همزمان ظرفیت دارند ، درحالی که وان حمام بسیار کوچک تر است. جکوزی نام شرکت آمریکایی تولید کننده وان حمام گردابی است که اولین محصول این شرکت وان حمام با جت های آب ماساژ دهنده است این شرکت در سال 1915 تاسیس شد. جکوزی یک نفره مانند وان حمام بوده وجهت تامین فشار مورد نیاز جت ها از یک پمپ استفاده می کند. شرکت جکوزی ایران نیز تولید کننده انواع جکوزی (یکنفره، دو، چهار، شش و هشت نفره) و استخر شنای ثابت از سال 1372 به عنوان اولین تولید کننده جکوزی و با تکنولوژی روز آمریکا در حال فعالیت است. جکوزی بادی هشت ضلعی اینتکس یکی از خاص ترین و در عین حال با کیفیت ترین جکوزی هایی است که شرکت اینتکس سعی کرده تا با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و همین طور اولویت قرار دادن ضخامت بدنه آن را به بازار عرضه کند.

آخرین مطالب