پنج نشانه‌های هشدار دهنده مرگ چادر مسافرتی شما

اندرون از چند سال قبل شاهد قدرت گرفتن یکی دیگر از همسران شاه بود. سد میجران (رامسر): از جاده رامسر به سمت تنک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اندرون از چند سال قبل شاهد قدرت گرفتن یکی دیگر از همسران شاه بود. سد میجران (رامسر): از جاده رامسر به سمت تنکابن، یک جاده فرعی به نام جنت رودبار وجود دارد که آسفالت است و از میان جنگلهای دالخانی میگذرد؛ این جاده فوقالعاده را تا روستای نمک دره ادامه دهید، پس از ۱۰ کیلومتر، یک جاده آسفالت دیگر در سمت راست مشاهده میکنید که به نزدیک سد میجران میرود. چادرمسافرتی عصایی نسبت به چادرمسافرتیهای دیگر کم حجم تر، سبک تر و داراب جابه جایی راحت تری است، اما هنگام نصب کردن آن به زمان زیادی نیاز دارید که حدود پنج دقیقه طول میکشد. چادرهای دو دیواره فضای بیشتری را فراهم میکنند و میزان محافظت بیشتری به وجود میآورند اما وزن آنها سنگینتر است. چادرهای یک دیواره راحتتر نصب میشوند و سبکتر هستند اما ممکن است میزان محافظتی که ایجاد میکنند کم باشد و فضای ذخیرهسازی کمتری در اختیار شما قرار دهد. قابلیتهایی که برای شما ضروری نیست را حذف کنید؛ اما این نکته را به خاطر بسپارید شما با یکبار خرید چادر میتوانید سالیان سال از آن استفاده کنید بنابراین بهتر است یک مدل باکیفیت خریداری کنید تا در طولانیمدت سود کنید. ᠎This w as gen erat ed ᠎by GSA​ C onte nt G enerat​or D᠎emov er sion!

به دلیل اینکه شما یکبار آنها را نصب میکنید و سپس برای مدت طولانی در همان حالت باقی می مانند . نصب و راهاندازی برخی از چادرها بسیار سخت است و شما بعد از پیادهروی و یک روز طولانی مجبور هستید با آن کلنجار بروید و با خود آرزو میکردید کهای کاش یک دکمه جادویی برای نصب آن وجود داشت؛ بنابراین بهتر است چادری انتخاب کنید که نصب آن آسانتر باشد و یا چند بار روش نصب آن را در خانه امتحان کنید. این چادر مسافرتی به وسیله تعدادی از میلههایی با جنس فایبر گلاس که در لبه چادر قرار میگیرد نصب میشود و از چهار طرف به زمین میخ میشود، همچنین چادرهای عصایی دارای پنجره، درب ورودی که به وسیله زیپ باز و بسته میشود، توری در قسمت پنجره و درب ورودی برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل و گردش هوای داخل چادر، 4 عدد میخ برای نصب چادر بر روی زمین، طناب، ساک حمل و نقل، گارانتی شرکتی، خدمات پس از فروش، تعمیرات انواع چادر مسافرتی عصایی 2 نفره فنری، قابلیت شستشو را دارند. برای آبوهواهای گرم و مرطوب میتوانید از این چادرها با پنل های مشبک و توری بیشتر استفاده نمایید. Data h as be᠎en gen​erat ed ​with GSA C᠎on​tent  G enerator Demov​ersi on.

پارچههای مشبک و توری در سقف؛ درب و پنجرهها بهکاربرده میشود و اجازه میدهد میزان نور و دید شما بیشتر شده و تهویه هوا نیز در جریان باشد. این پوشش در دو نوع ارائه میشود که نوع اول آن تنها سقف را میپوشاند و مانع از ورود نور و دید نمیشود، اما نوع دوم آن کل چادر را پوشش داده و از باد و باران محافظت میکند. در انتهای حیاط خانه ملک حمامی تاریخی وجود داشته است که در حال بازسازی و قرار گرفتن در معرض دید عموم است. معمولاً دو فضای مخصوص استراحت و خواب در دو طرف محوطه وسط یا نشیمن در نظر گرفتهشده است. اگر تعداد افراد زیادی در هنگام سفر یا کمپینگ هستید بهتر است مدلی را جست و جو کنید که فضای داخلی اتاق آن بزرگتر باشد. چادرهای گنبدی شکل فضای بیشتری در اختیار شما قرار میدهند. قسمت وسط و یا اصلی میتواند بهصورت گنبدی طراحی میشود. البته این چادرها با یک دکمه و بهصورت اتوماتیک نصب نمیشوند.

جنس چادرها متنوع است و با توجه به میزان کیفیت و تراکمی که دارد در قیمتهای متنوعی ارائه میشوند. اگرچه طراحی ساده ای دارند اما ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. برخی از این چادرها از جنس پنبه ضدآب هستند اما در صورت جذب آب خیلی سنگین میشوند. نصب این چادرها بسیار آسان است بااینحال باید بر روی زمین نصب و ثابت شود. از این ساعت به بعد روبروی پارک در حاشیه بلوار بساط دست فروشی و بازار خیابانی به پا می شو که بیشتر پوشاک ارزان قیمت و لوازم خانگی عرضه می کنند. تعداد نفرات: چادرمسافرتی از 2 تا 12 نفره متفاوت هستند که خرید مدل باید با توجه به تعداد افرادی که قرار است از چادر استفاده کنند صورت میگیرد. اگر خواستار استفاده از چادرهای مسافرتی در مناطقی هستید که دارای بادها و طوفانهای شدید میباشد پیشنهاد ما به شما استفاده از چادرهای مسافرتی دو نفره با اندازه ی حداقلی میباشد زیرا این چادرها مخصوص استفاده توسط کوهنوردان میباشد و از استحکام بسیار بالایی در برابر فشار و بادهای وارده بر بدنه برخوردار هستند. جنس میله چادر اتوماتیک از آهن گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده که در برابر وزش باد و سنگینی آب در هنگام بارش مقاوم باشد.

آخرین مطالب