همچنین ساختار خروجی دود M15GSI از نوع هدرز است

هدر (یا هدرز) منیفولد خروجی است که اختصاصاً برای کارائی بالاتر طراحی و ساخته شده است. در گازهای خروجی از موتو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 26 شهریور 1400

هدر (یا هدرز) منیفولد خروجی است که اختصاصاً برای کارائی بالاتر طراحی و ساخته شده است. در گازهای خروجی از موتور که حاصل احتراق در سیلندرهاست، گازهای سمی مثل کربن مونوکسید، هیدروکربن و اکسیدهای نیتروژن وجود دارد. اجزای تشکیل دهنده سیستم اگزوز در یک خوردو شامل منیفولد خروجی دود، لوله های رابط، لوله اگزوز، انباره صدا خفه کن و لوله پخش کننده دود است. یک اتومبیل از قطعات مختلفی تشکیل میشود که وظایف مختلفی را باید ایفا کنند. این دو طراح سعی کردند با استفاده از خطوطی ساده و به دور از بلندپروازی، خودرویی طراحی کنند که تقریبا از نظر زیبایی بر دل هر بینندهای بنشیند. همچنین نمونه F اسپرت که از کیت بدنه مخصوص بهره میبرد، بسیار وحشیتر و اسپرتتر از نمونه معمولی به نظر میرسد. همچنین قیمت رسمـی پژو 405 بنزینی GLX بـه مـیزان 23 مـیلیون تومان،… جدول کامل قیمت رسمـی و جدید محصولات سایپا، ایران خودرو و پارس خودرو مورد … برچسب: LX TU5 پژو پارس.

پژو 206 تیپ 2 مدل 88 رنـــــگ : سفید وضعیت : کارکرده سوخت : بنزین کـارکـرد : 102… دوست عزیزم جسارت نباشـه ، قیمت 405 مدل 83 بی رنگ و سالم حدود 13-14 هستش. تابهحال شده با ماشین خودتان دوست شده باشید؟ برای نظر دادن به این محصول اولین باشید. اولین کار روغن موتور این است که قطعات فلزی داخل پیشرانه را روان کاری روغن موتور با بهترین قیمت کرده و اصطکاک را کاهش می دهد تا به نرمی حرکت کنند. تولید کنندگان هدرها را برش داده و خم می کنند به طوری که طول آنها با یکدیگر برابر باشد. با توجه به اینکه این قطعه نقش بسزایی در زیبایی خودرو دارد امروزه اکثر اسنورکل هایی که روی خودروها می بینید تزئیناتی هستند و نه تنها مانع خاموش شدن خودرو در عمق آب نمی شوند بلکه شاید به خاموش شدن خودرو کمک کنند. پیشرانه BP بسته به سال ساخت مدل های متنوعی دارد که توسط مالکان مجددا تقویت می شوند تا حتی بتوان قدرت 160 اسب بخار را روی پراید نیز تجربه کرد. بنابراین مدل جدید هدرز پراید با افزایش قطر لوله ها و افزایش سایز کلکتور، جوابگوی این دسته از مصرف کنندگان هم خواهد بود.

D هم مقدار قطر داخلی هست که این کمـیت راهم پیدا کرده اید. دف خود پراید ۱۸-۶۸ هست و کره ای ۱۷-۶۹ و فوردی ۱۶-۷۰ که برای تیونینگ خودرو به صورت تنفس طبیعی یعنی بدون استفاده از سیستم های پرخوران به نظر من بهترین انتخاب مدل فوردی هستش که جدیدا روی پراید وانت نصب شده و شما تنها با تعویض همین قطعه یعنی دف به تغییر بسیار چشمگیری دست پیدا میکنید و شاید این مقدار افزایش شتاب برای اکثر دوستان کافی باشه و دیگه سراغ بقیه موارد نرن. سیستم خنک کاری موتور پراید همانند موتورهای آب خنک دیگر با استفاده از چرخش آب موتور را خنک می کند. سود «ساینا» چه زمانی نقد می شود؟ بنابراین شما با استفاده از یک موتور bp با حجم ۱۸۰۰سی سی و با استفاده از یک وبر ۴۰یا۴۵ با یک ماکسیمای دنده ای مانویل ۲۳۵اسبی برابری می کنید و حتی از آن جلو خواهید زد! لنت ترمز جلو پژو 405 -سمند و پرشیـا -KALE …

تاکسی برون شـهری سند دست اول کارکرد صدوبیست و هشت تاواقعی لاستیک جلو باطری نوبدون رنگ تخفیف بیمـه کامل که تا برج ۲ فنی سالم دزد گیر… تخفیف بیمـه کامل هستش 8 یـا 9 سال حتما داشته باشـه یکسری لوازم … 405 عالیـه بـه صدتاسمند مـی ارزه بابا قیمت پایین دادی اینجوری تو سر همـه 405 یـا مـیزنی . جانشین پژو 405 و مشخصات فنی پژو 301 و قیمت پژو 301 و تصاویر پژو 301 و جدیدترین پژو درون … پرونده کامل پژو پارس ، مشخصات فنی ، امکانات و معرفی و مقایسه مدل های مختلف آن. در نسخه فولآپشن ساینا فیسلیفت که با کد G شناخته میشود، میتوانید سیستم صوتی را به وسیله دکمههای روی فرمان تنظیم کنید؛ امکانی که در مدل پایه وجود ندارد. هدرز قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگزوز خودرو محسوب می شود . می توانید موتورهایی مانند موتور فورد فیستای جدید یا موتورها مزدا را روی آن سوار کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن