برای خرید عینک شنا حتما این نکات را بدانید

اما همین فاصله ي کم باعث میشود که فشار زیادی به چشم ها وارد شود و لذا بهره گیری طولانی مدت از آنها پیشنهاد نم

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اما همین فاصله ي کم باعث میشود که فشار زیادی به چشم ها وارد شود و لذا بهره گیری طولانی مدت از آنها پیشنهاد نمیگردد. از دیگر مزایای عینک هاي شنای فرم بزرگ راحتی و وارد آمدن کمترین فشار به چشم ها و نواحی اطراف آنها می باشد لذا برای بهره گیری هاي طولانی مدت برترین انتخاب برای خرید عینک شنا میباشند. عینک شناهای سوئدی کمترین فاصله را بین لنزها و چشم شناگر ایجاد کرده و به همین علت کمترن میزان مقاومت آب را ساخت میکنند. از نظر جلوگیري از ورود آب، این گروه از درزگیرها به علت ساختار متخلخلی که دارند کمترین امتیاز را به خود اختصاص میدهند. اگر برای رفتن به استخر و به صورت تفریحی قصد خرید عینک شنا دارید به یک عینک شنا ارزان، بسنده کنید و البته بدانید قیمت عینک شنا ارزان همان سرمایه اندکی است که شما برای استفاده در مدت زمان کوتاه هزینه می کنید. توجه به سایز لنز در خرید عینک شنا بسیار مهم است و باید بدانید که نوع بزرگ و یا کوچک را خریداری کنید. آن چیست که سفید است و قند نیست ریشه دارد و درخت نیست؟ یکی دیگر از مزایای داشتن بهترین عینک شنا این است که وقتی از آن استفاده می کنید، می توانید در زیر آب بینایی کامل داشته باشید.

نکته اي که هنگام خرید این عینک هاي شنا باید به خاطر داشته باشید آنست که اگرچه قیمت انها کمی بالاتر از سایر عینک هاي شنا ي ساخت شده از مواد دیگر هست ولی شما در حال خرید محصولی ضامن سلامت خود هستید. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به شنا در استخر و دریا هستید، این عینک یک وسیله ضروری برای شما به شمار می رود. نوع عینک شنا نیز بسیار حائز اهمیت است به نحوی که فرم سوئدی برای افراد حرفهای مناسب است، نوع تفریحی مناسب استفاده از همهی افراد است، نوع کلاسیک یا واشری نیز هنوز در بازار جایگاه خود را دارد و همهی افراد میتوانند آن را خریداری کنند، البته توجه داشته باشید که حتما برای خردسالان و کودکان نوعی که دارای لولهی تنفسی است را خریداری نمایید. عینک شنا برای اینکه کودکان به استخر بروند لازم می شود و در مقابل، غواصان در مسابقات هم باید از عینک مخصوص و حرفه ای استفاده کنند. به عنوان مثال لنز سایز بزرگ دید بهتر و وسیعتری به شما میدهد و همه میتوانند استفاده کنند اما سایز کوچک دید را کمتر کرده و با فشاری که بر روی چشم وارد میکنند بیشتر برای آن دسته از افرادی است که در سطح حرفهای و مسابقهای شنا میکنند و نیاز دارند تا در طی تمرین یا مسابقه، با جزئیات کامل مسیر را مشاهده کنند.

زیرا این قسمت به علت تماس مستقیمی که با پوست شما دارد، نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی چشم ها و پوست نواحی اطراف آنها ایفا میکند. همین طور با افزایش طیف قرمز دریافتی در محیط هاي پر نور، به تشخیص بهتر عمق در این مکان ها کمک میکنند. این لنزها در مقایسه با لنزهای آبی میزان نور کمتری را از خود عبور داده و در نتیجه حفظت اکثر در مقابل درخشندگی محیط برای چشمان حساس فراهم می آورند. ماسک هاي شنا در مقایسه با سایر مدل ها، چون فاصله ي بیشتری بین لنز ها و چشم شناگر ایجاد میکنند برترین دید را هنگام شنا برای مصرف کنندگان فراهم می آورند. لنز و فریم تعدادی از این عینکها کاملا ضدضربه هستند و حتی شدیدترین ضربات ممکن و سقوط ارتفاع هم هیچ آسیبی به آن نمی رساند. به طور کامل خستگی و استرس را از شما دور میکند. گاز اشکآور غشای مخاطی در چشمها، بینی، دهان و ریه را تحریک میکند و باعث سرازیر شدن اَشک، عطسه، سرفه و دشواری در تنفس میشود. لنز شفاف: لنزهای شفاف یک دید مشابه را ارائه میدهند که از تغییر رنگ جلوگیری میکند. همانطور که از نام این مدل از عینک شنا پیداست، طراحی آن برای آن دسته از افرادی است که ضعف بینایی دارند ، مناسب است. ᠎Conte nt h᠎as  been g enerated by G᠎SA Co᠎ntent Gene᠎ra to᠎r DEMO !

این دسته از لنزها در محیط هایي با میزان نور متفاوت قابل بهره گیری اند. ولی، این عینک هاي شنا نیز با کاهش تابش خیره کننده محیط از چشمانتان مراقبت میکنند. لنز شفاف برای محیط کم نور، لنز آبی و بنفش برای شرایطی که نیاز به فیلتر کردن نور و کاهش شدت نوری ورودی داشته باشید، نوع دودی هم برای شنا کردن در زیر آفتاب و نوع آینهای نیز برای محیط روباز بهترین گزینه است. ضمن اینکه این وسیلهی کاربردی در حفظ سلامت شما هنگام شنا کردن بسیار مهم است بلکه باعث میشود که آب مزاحم ورزش کردن شما نباشد و به راحتی بتوانید دید خوبی داشته باشید در غیر این صورت وجود آب دید را مختل میکند و اجازهی ورزش کردن را نخواهد داد. هنگام شنا کردن خیلی مهم است که آب به داخل عینک شنا نفوذ نکند به همین دلیل در انواع استاندارد و برند، دورتادور آن را از پوشش سیلیکونی ساختهاند تا نه تنها جلوی نفوذ آب گرفته شود بلکه از آسیب رسیدن به عینک بخاطر فشار نیروی آب نیز جلوگیری خواهد شد. بلکه محصولات این برند از لحاظ کیفیت قابل رقابت با بهترین برندهای عینک شنا هستند. بررسی مزیتهای خرید اسنورکل و عینک شنا و بررسی مشخصات این محصول و همچنین آشنا کردن مخاطبین با نمایندگی سعید اینتکس و روشهایی که میتواند محصولات خود را دریافت کند.

آخرین مطالب