باید فهرست استخر پیش ساخته شبکه‌ها

این شرکت یک برند آمریکایی به حساب میآید ولی محصولات آن در کشور چین ساخته و عرضه میشود. ابتدا کشور آمریکا از ف

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این شرکت یک برند آمریکایی به حساب میآید ولی محصولات آن در کشور چین ساخته و عرضه میشود. ابتدا کشور آمریکا از فایبرگلاس در صنعت هواپیما سازی خود استفاده کرد و در آن زمان متوجه استقامت بالای این بدنه شد. بر روی لبه های بدنه برزنتی این محصول فضایی برای وارد شدن میله های نگه دارنده می باشد. اگر قصد احداث استخر و راه اندازی آن در منزل یا ویلای شخصی خود را دارید دست نگه دارید, محصولات اینتکس بهترین جایگزین استخر بتونی و سازه ای هستند که آنرا با یک پنجم هزینه ساخت استخر میتوان تهیه کرد. چسبندگی بالا و مقاومت ویژه آن در بین تمام مواد عایق استخر زبانزد است . قلعه ساسانی استخر واقع در خاوریترین رخنمون مرودشت محل آخرین مقاومت ایرانیان در برابر حمله اعراب به پارس بود. استخر پیش ساخته فایبرگلاس ، یک محصول جدیدتر برای ساخت استخرهای مختلف در محل در مدت زمان کوتاهتر ، با طول عمر بیشتر است.  Post was created wi th t he  he lp  of GSA Co​nt ent ​Genera tor ​DE MO .

استخر پیش ساخته توکار چگونه اجرا میشود؟ فیلتر استخر: این نوع فیلتر در نزدیکی استخر نصب میشود اما در برخی مواقع دورتر از استخر پیش ساخته فایبرگلاس قرار دارد. بحث دیگر نظافت خود استخر است. 9. وجود سطح نهایی صاف و بدون گوشه در استخر های پیش ساخته فایبرگلاس علاوه برافزایش زیبایی نظافت استخر را آسان می نماید. استخر فایبرگلاس یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است که مدل های متنوع و زیبایی هم از آن تولید میشود. این می تواند یک امتیاز بزرگ در چک لیست “بهترین استخر برای من” باشد. استخر سرپوشیده، و استخر سرباز یکی از تقسیم بندی هایی می باشند که از نظر مکان جایگذاری، استخر را طبقه بندی می کنند. در ابتدا پس از انتخاب طرح و ابعاد استخر مورد نظر از طریق نمایندگیها و واحدهای فروش، شرکت سفارش شما را میسازد و سپس کارشناسان و مهندسان را به منظور آماده سازی بستر استخر اعزام میکند. قابلیت جابجایی و پرتابل بودن این استخرها کاربری آنها را در مصارف صنعتی و کشاورزی از پیش هم بیشتر میکند. استخرهای پیش ساخته به دلیل متریال به کار رفته در آنها دچار این خرابیها نمیشوند و دوام زیادی دارند.

از اقلام بسیار مهمی که شرکت اینتکس تولید کرده و در کنار تمامی استخر های پیش ساخته خود قرار داده است می توان به پمپ تصفیه آب اشاره کرد ، وجود این پمپ ها برای هر استخری با ظرفیت بالا لازم و ضروری است چرا که آب بعد از مدت ها راکد ماندن و یا استفاده از آن آلوده و کثیف می شود ، بنابراین نیاز است تا آب استخر را تعویض کنید ، اما به دلیل ظرفیت بسیار بالا و هزینه زیادی که ممکن است برای آب پرداخت کنید و همچنین زمانبر بودن این کار بهترین راه استفاده از پمپ تصفیه آب می باشد . از نمونه پمپ های طراحی شده این شرکت می توان به پمپ های تصفیه فیلتری کاغذی ، شنی ، نمکی و کارتریجی اشاره کرد که می توانید با مراجعه به دسته بندی پمپ تصفیه آب ، مشخصات و تصاویر آن را مطالعه و مشاهده کنید . این مدل از استخرها به طور کلی از پله برای بالا رفتن استفاده می کنند. اما این استخرها علی رقم مزایایی که دارند، نقاط ضعفی نیز دارند. استخرهای سنتی ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب در طولانی مدت دچار ریزش کاشی شوند که هم چهره استخر را زشت میکند و هم باعث آسیب دیدگی شناگران میشود.

استخرها هم از این قاعده مستثنی نیست، این در حالی است که استخرهای سنتی از این قابلیت برخوردار نیستند ولی در سوی دیگر این نوع استخرها دارای گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش گستردهتری از سوی شرکت ارائه دهنده آن هستند. استخرهای فایبرگلاسی، کیفیت مناسب و بالایی دارند و نیازی به هیچ نوع کاشیکاری و صرف زمان طولانی برای نصب ندارند. به طور کلی استفاده از استخرهای پیش ساخته به مقاصد تفریحی در باغها، ویلاها و خانهها رایج هستند. ابعاد خارجی این استخر ۲۵۰ در ۴۰۰ سانتیمتر است. ایجاد آرامش، ایجاد فضای مدرن و چشم اندازی زیبا، صدا و طنین گوش نواز آب از جمله مزایای آبنمای استخر می باشد. خدمات مشاوره ساخت استخر، توسط پیمانکار شامل این مراحل می شود: کارشناسان مدرن استخر، در ابتدا از محل مورد نظر شما بازدید کرده و از لحاظ احداث امکان سنجی می کنند. البته برند ایرانی برتر در زمینه ساخت استخرهای پیش ساخته نیز کم نیست که از بهترین و باکیفیتترین آنها میتوان به محصولات شرکت مدرن استخر اشاره کرد. اگر آب استخر از نیمه ی دهانه اسکیمر استخر پایین تر باشد، آب استخر کم است و باید حتما استخر را پر کنید.